Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten reped meg a...

Hányadik héten reped meg a hason a bőr? Kenni érdemes?

Figyelt kérdés
2008. máj. 10. 19:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
hát nem akarlak elkeseríteni, csak saját tapasztalat, amikor a 37. héten voltam ctg-n volt ott mellettem 2 kismama még rajtam kívül és láttam a pocakjukat, h milyen csíkosak, előtte én is kentem garnierrel, meg mandulaolajjal (ezt ajánlották a legtöbben) rendszeresen, és még meg is jegyeztem a páromnak, h tök jó, h egy db csík sincs a pocimon, annyira szép:) no igen... kellett nekem ezt mondanom, a 38. héttől kezdve, egyfolytában (bármit csináljak is vele) napról-napra egyre csíkosabba a hasam, de már csúnyán, meg a combom is kicsit, a csipőm is elég rendesen... szóval nekem az utolsó 2 hétben jöttek elő, de nem kevés, nagyon remélem, épp mára vagyok kiírva:),de semmi jele szülésnek:), h szülés után rendbe jön azért, mert iszonyú csúnyán nézek ki.. úh, nem tudom, ártani nem árt a kenegetés, de nálam mindegy volt a végén...:) remélem ti jobban jártok:) boldog babavárást (én meg szülnék már meg végre:))
2008. máj. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!