Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten reped meg a...

Hányadik héten reped meg a hason a bőr? Kenni érdemes?

Figyelt kérdés
2008. máj. 10. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 26. het kornyeken, akkor hirtelen oriasit nott a baba,es hiaba kentem, a borom nem birt tagulni-nagyon vekony voltam elotte.kenem azota is, de sajna egyelore nem segit, csak csunyabb lett a tovabbi novekedestol.
2008. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 30hetes vagyok és nem reped(kopp-kopp-kopp:))remélem nem is fog!semmi különösset nem csinálok vele,olajjal kenem.
2008. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én attól kezdve kenem kifejezetten pocakra való olajjal, amióta terhes lettem. Előtte én is nagyon vékony voltam, aktív sportoló. Nem tudom, hogy csak szerencsés vagyok-e vagy az olaj használt ennyit, de nekem egyetlen halovány kis csíkocska sincs a pocakomon, pedig az utóbbi időben napról-napra szemmel láthatóan nő. 31 hetes vagyok. Én a DM-ben vettem egy olcsó terméket, nekem bevált.
2008. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6 hete szültem, és nekem nem repedt meg a bőröm, én is kentem olajjal, és zsíros testápolóval (pl. sötétkék Nivea), mindeneste végeztem azokkal egy "pockamasszázst", amit a babó is nagyon szeretett! Én is vékony voltam a terhesség előtt, 14 kg jött fel rám 9 hónap alatt, de már csak 2 kg maradt rajtam. Érdekes, hogy a cicimen megrepedt egy kicsit a bőr a bimbó körül, de csak szülés után, amikor belövellt a tej. És hiába kentem :-( Remélem, téged elkerülnek a csíkok, de azért kenjed és masszírozd a bőröd.
2008. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én szezám olajjal kenem magamat kb 4hónapos korom óta és még mindig nincs rajtam csík.Nagyon megszertettem ezt az olajat és úgy döntöttem én testéplo helyett is ezt fogom használni már.Teljesen természetes és semmi kemikália nincs benne.Minek vegyszerezzem magamat ha nem muszáj.Szerintem próóbálgd ki ,nem bánod meg.Olcsóbb és szintén jó az oliva olaj is csak az egy kicsit hígabb.30hetes kismama
2008. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szezámolaj és olivaolaj is jó, nem kell sok! babaolaj is jó. valamit kenni kell. aki hajlamos az csíkos lesz, de lehet enyhíteni
2008. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

26 hetes vagyok és az elejétől kezdve kenem magam, még nem repedt meg a pocakom, de érdekes, hogy a mellem alsó részén már ott van 2 csík.

Vettem a babylove stria elleni bőrolajat, azzal kenem, na meg néha a garnieres extra hidratáló arckrémemmel, sőt még az is megesik, hogy babáknak vizesbőrre való olajjal.

Nagyon remélem,hogy nem repedek én se.

Mindenkinek kívánok nagyon boldog pocakos nyarat :oD, vagy a babókával élvezetes pillanatokat.

2008. máj. 10. 20:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem 2 éves a lányom, a pocim soha nem volt csíkos, mindig kentem.A cicimet is kentem, de 2,5 számot nőtt, és elkerülhetetlen volt hogy ne szakadjon a bőr.Még mindig látszik, igaz már nem feltűnő.
2008. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes kenni!No és az utolsó pillanatig bízni benne,hogy nem repedünk.Sajnos sokan az utolsó 1-2 hétben repednek szét teljesen,így azért nem árt felkészülni rá,hogy csíkosak leszünk.Ne akkor csalódjunk hirtelen.Én is kenem egy spec. krémmel.33 hetes vagyok,még nem repedtem,de számítok rá folyamatosan.Így nem ér váratlanul,ha a végén bekövetkezik.Persze bízom nagyon,hogy nem fog.
2008. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A csípő,a combok és a mell kenése is nagyon fontos!Hiába nem hízunk combra vagy csípőre,attól még sajnos megrepedhet ott is.Néhány ismerősöm azt kihagyta és csak ottrepedt meg.
2008. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!