Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20hét+1napos vagyok, és nem...

20hét+1napos vagyok, és nem érzem a babám mozgását. Jövő héten kell vissza menni controllra. Ugye nincs baja a babámnak, hogy nem érzem a mozgását? Mert teljesen kétségbe vagyok esve, az 1. babát várjuk.

Figyelt kérdés
2008. máj. 10. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
De mennyi ideje nem érzed? Ha 1-2 nap, akkor az szerintem normális.
2008. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia nyugodj meg ha front van nem fogod annyira érezni a mocorgását.Meg még nagyon sok hely van neki mocorogni ezért sem érezheted.Simizd a pocid akkor moccanni fog vagy kérd meg a párodat.Nekem mindig a páromnak moccan hatalmasakat.Hidd el semmi baja nincs de ha nem vagy nyugodt menj elöbb vissza a dokidhoz.üdv 24 hetes kismama
2008. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16.hét végén éreztem először, utána nem igazán:(. 18.heti UH-on a doki mindent rendben talált. Mostanában apró rebbenéseket érzek.
2008. máj. 10. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Az apró rebbenés az ő.:)
2008. máj. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Kicsit megnyugodtam. Boldog babavárást kívánok nektek!
2008. máj. 10. 17:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a 21. hétig egyáltalán nem is éreztem, és ezek után is volt, hogy 1-2 napig éppen csak. Majd 24-25. hét körül már egész jól lehet érezni. Ne aggódj!!

Üdv.: 29 hetes kismami

2008. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
en is az elso babamat varom en 22 hetesen ereztem eloszor a mozgast a babamnak ,ha este eszel es lefekszel a hatadra nekem ugy beszokott indulni de meg ne varj nagy rugdosasokat ,hetrol hetre egyre jobban es tobbet fogod erezni e n most vagyok 25 hetes.boldog babavarast
2008. máj. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!