Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányos és fiús terhestünetek!...

Lányos és fiús terhestünetek! Egyikkel, másikkal mit kívántatok, milyen rosszullétek voltak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 19:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nekem fimavan 2-3 honapig délután voltam rosszul de egyszer hánytam talán, viszont állandoan fagyottan ettem mindent epret, meggyet cukorborsot télen hoba:)
2012. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

1. baba kislany: iszonyu faradtsag, hanyinger, emelyges, hanyad.Csak a savanyut kivantam (pl ebedre megettem 4-5 citromot magaba).Iszonyu mellfajdalmam volt.



2. terhesseg meg nem tudjuk a nemet sokkal konnyebb minden...nem vagyok olyan fradt,enyeh mellerzekenyseg ( addig fajt igazan amig nem teszteltem pozitivat, azota inkabb csak erzekenynek neveznem nem fajdalomnak) ritkan van egy kis emelyges viszont szedulok es egesz nap ennek, amit nehez kibirni, hogy csak annyit egyek mint terhesseg elott.Rengeteg a savam ami a lanyomnal csak a 3. trimeszterre volt jellemzo.Majd meglatjuk ki lakik bent :)

2012. aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességem nagyon könnyű volt, minden rendben ment, nem kívántam semmi extrát, szinte meg sem éreztem, hogy terhes vagyok, rosszullét sem volt az elején, lányom lett. Most 24 hetes terhes vagyok, eddig már 4 uh-n kislánynak látták, köztük 4d-n is, és teljesen más az egész, 15 hétig minden nap hánytam és szörnyen rosszul voltam egész nap, sokkal nehezebben viselem az egészet, és folyton szénsavas üdítőt innék. Meg is voltam róla győződve az elején, hogy tuti fiú lesz, de nagyon úgy fest, hogy lány.
2012. aug. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

első 2 fiú, hányás és többször kórház a 18. hétig, 13 kiló fogyás mindkétszer, csak a zöldségeket bírtam megenni és a hamburgert kívántam.

Mostani terhesség: lány lesz a 12. hétig hánytam, "csak" 4 kilót fogytam., kevesebbet voltam kórházban és a csípőset kívántam/kívánom nagyon és a savanyút.

2012. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Émelygés mindegyikkel volt kb. 1-1,5 hónapig, estére mindig rosszabb volt. Különbség, hát nem is tudom, a leg leg az az, hogy a lányokkal nem akartam a szexet, a fiúval viszont, hú... olyan volt hogy no csak, se előtte se utána. :) Lányokkal talán jobban kivántam az édeset, fiammal eleinte egyáltalán nem (pedig édesszájú vagyok nagyon), fiammal a hamburgert kivántam.
2012. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az első kislányunkat várjuk!Az első 3 hónap az katasztrófa volt!De csak a reggelek!Reggel jól kihánytam magam és utána semmi bajom nem volt tovább!Egész nap ettem volna az édeset,még most is,de türtőztetem magam!33 hkm
2012. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sose kívántam semmit, alig ettem, nem értem, miért.

Első : fiú: hánytam 4 hétig, szédültem, puffadtam.

Második: lány: nem hánytam, szédültem, ment a hasam.


Most is terhes vagyok. Lányom lesz. Eddig csak ment a hasam, olyan lesz, mint a második.

Hozzátenném hogy eddig a gyerekeimet indították.

31+1 hkm

2013. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!