Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhestünetek? Máris?

Korai terhestünetek? Máris?

Figyelt kérdés

Tegnap lett pozitív a tesztem, de már napok óta szúr a cicim, nyilal a hüvelyem, 2 napja brutál hányinger tör rám hullámokban, folyton ennék, és baromi álmos vagyok. Ez mind rendben is van, számítottam rá, de a két nagyobb gyerkőcömmel csak a 6-7. hét környékén kezdtem rosszullenni, most pedig alig vagyok 4 hetes. Szerintetek nem fura, hogy ilyen hamar érzem? Vagy másnak is volt így?


Ketten élből azza jöttek, hogy akkor tuti lány lesz. Tényleg van erre vmi babona, hogy a lányokkal előbb van rosszul az anyuka, vagy ilyesmi? VÁlaszokat köszi. :)


2012. ápr. 17. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 4 hetesen már javában hánytam, bármi lehet. :)


36 hetes km

2012. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kisfiad, vagy kislányod lesz?
2012. ápr. 17. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat, hogy ilyen hamar vannak tüneteid. Egyik ismerősöm nagyon hányós volt az első időszakban, folyton rosszul volt, mindenki azt mondta neki, hogy biztosan lánya lesz. A 13. héten a szonográfus is ezt mondta nekik. Persze mindenki verte a mellét, hogy persze, hogy lány, hiszen folyton rosszul volt. Na, a 18. héten az orvos megmondta, hogy fiú lesz, azóta is az. Úgyhogy az elmélet megdőlt. Ez csak egy babona, lehet, hogy valakinél bejön, de erre nem lehet alapozni.
2012. ápr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok, lányom lesz, de a babona nem sokat ér, legjobb barátnőmnek szintén lánya, sosem volt rosszul, ismerősnek kisfia, ő még most is szokott hányni..
2012. ápr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 timszy25 ***** válasza:

Nekem is korán elkezdődtek a tünetek olyan 5 hét körül.

16.-ik hétig folyamatosan rosszul voltam(hányinger,hányas stb...)Nekem kisfiam lesz tehát szerintem ennek nincs köze a neméhez.Unokatesómnak is fia van ő pl nem volt rosszul egyáltalán.

34 hkm

2012. ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!