Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fura kérdés, mit gondoltok?...

Fura kérdés, mit gondoltok? Ezzel lehet ellenőrizni a babát?

Figyelt kérdés

A 12. héttől azt olvasam, hogy a baba gerince elkezdi termelni a velő által a vörösvérsejteket, így a mama pulzusa felgyorsul (ami nálam meg is történt). Lehet ezzel ellenőrizni, hogy a baba jól van-e, él-e?

(2 missed ab. után nyugtatnám magam..)


2012. aug. 16. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire izgulsz, vegyél szívhanghallgatót, a vaterán tök olcsón van Angel Sound, azzal tudod nézni.

De ne parázd túl, semmi baj sem lesz, boldog babavárást!

2012. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem azért gyorsul a pulzus, mert a baba vörösvérsejteket kezd termelni, ez nagy butaság! Azért növekszik meg a pulzusszám, illetve a vérnyomás, mert nem csak a saját szervezetedet kell ellátnod vérrel, hanem a babádat is, és ez csak egyre durvább lesz, ahogy nő a baba!

A 12. hét után túl vagy a nehezén, innentől kezdve sokkal kisebb az esélye a vetélésnek, úgy hogy próbálj meg pozitívan gondolkodni! :)


Szép babavárást! 26 h km

2012. aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igyekszem, köszi :)


itt olvastam: [link] a lényeg ugyanaz :)

2012. aug. 16. 22:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg vegyél inkább szívhang hallgatót. Nekem is volt egy missed abom, úgyhogy a következő terhességnél nagyon paráztam, és ez a kütyü mindig megnyugtatott. Az Angel Sounds-ot is a 12. héttől lehet használni, és az legalább tuti, ha ott van a szívhang, akkor a baba biztosan él :)
2012. aug. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vettem, meg is érkezett, elsőre meg is találtam! :) Köszi a tippet! :))
2012. aug. 24. 09:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor mostantól nyugodt, boldog babavárást!
2012. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!