Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgás hiánya, mit...

Magzatmozgás hiánya, mit gondoltok, túl aggódom?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok, holnapután lesz 2 hete, hogy nem érzem mozogni a babámat. Holott a 14.héttől éreztem rezgésszerű, hullámzó mozgásokat, és éreztem már határozott rúgásszerű mozgásokat is, igaz nem minden nap, de ennyi kihagyás még nem volt...Hidegnek érzem a hasamat is. Teljesen kész vagyok!
2012. júl. 26. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el a védőnőhöz, meghallgatja van-e szívhangja, és megnyugszol!
2012. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A 18. hetes uh-n minden rendben volt?

Azért 2 hét nagyon sok, én biztos már rég elmentem volna az ügyeletre, vagy a szülőszobára (nálunk oda kellett menni ha bármi gond volt, hétvégén is).

2012. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ha nem érzem, hogy mocorog, akkor végig fekszem a hátamon. Várok kb. 15 percet, és akkor valami jelet mindig ad. Vagy a jobb oldalamra fordulok, kissé felhúzom a térdeimet, és el kezdem simizni a pocakomat.

Mikor mész a 20. heti uh-ra?

Ne aggódj, biztos, csak lustibb babád van!!

25+5 hkm

2012. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

menyj dokihoz még ma vagy védönöhöz!!!!

de ugy vélem lusti baba lehet mint az enyém volt de két hetet nem vártam volna vele

2012. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
voltál most dokinál vagy védőnőnél?
2012. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Voltam dokinál aznap, és minden rendben van, úgy tűnik, tényleg csak lusti volt :)
2012. júl. 31. 06:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!