Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

1-2 hete szinte nem is voltak jóslóim, de ma elég sokat kellett gyalogolnom meg állnom, és ma elég sokat fájt a hasam alul és a szeméremcsontom is. Azt tervezem, hogy továbbra is járok még vásárolni, ahova szintén kell gyalogolni, persze nem egyedül, családom ki sem enged már egyedül sehova. Sokat pihenek, de ha 1-2 naponta gyalogolok is, akkor reménykedhetem abban, hogy pár nap múlva megszületik a kislányom? Hasonló tapasztalat vagy csak vélemény?


37+5hkm


2012. júl. 16. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

reménykedni lehet.

de szerintem ne akard hogy pár napon belül megszülessen,

miért akarod?

legalább még 2 hétig hadd legyen odabent..

hisz még 37 hetes vagy csak..


24 hetes kismama

2012. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 40. hetesen kefével szőnyeget suvickoltam, rengeteget sétáltam. Annyit értem el vele, hogy estére baromira elfáradtam, kicsit görcsölgetett a hasam, szinte egész nap keményedett, mégis indítani kellett. Mellette napi 1 liter málnalevél teát ittam. Igaz 5 nap alatt a teljesen zárt méhszájam 2 ujjnyira tágult. Mostmár bármikor jöhet a babád, de ne akard siettetni. Még ráér néhány hetet bent tölteni. :)
2012. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerdán leszek 38 hetes, szerintem az már nem korai, hogy jöjjön a baba. Már olyan türelmetlen vagyok, de nem erőltetem meg magam, maximum csak sétálgatok.
2012. júl. 16. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem a kislányom a 38 héten 2860 gramm volt.

oké, érett baba volt szóval ha megakart volna születni nem lett volna gond,

40+ 6 napra született 3250 grammal..

azért ez mégis jobb ..mégis olyan picike volt hogy az 56 -os ruha nagy volt rá..pedig egy átlagos súllyal született.


amikor ő ki akar bújni ki fog bújni, nem kell a természet ellen játszani..


nem is értem..ez nem gyorsvonat..

ha eddig kibírtad az a 2 hét már mi???

2012. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem 36 hetesen volt 2800 gramm a becsült súlya, szerintem azóta már simán elérte a 3 kg-t, de nem fogom siettetni a szülést, de annak nagyon örülök, hogy már bármikor is születik meg, nem lesz koraszülött.
2012. júl. 17. 00:10
 6/6 anonim ***** válasza:
A Nagyobbik fiam 38 hétre született, 3200g és 49 cm volt. Éjjel elfolyt a magzatviz és ő jönni akart. Kitartás, jön ha eljött az ideje. Kitartás! :)
2012. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!