Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17-18 hetes terhességnél, aki...

17-18 hetes terhességnél, aki nem érzett mazgatmozgást, mi mást érzett?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit :)


19 hetesen éreztem először a babát, addig akárhogy figyeltem, nem éreztem semmit sem, pedig sokat koncentráltam rá.

2012. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En nem ereztem sem buborekot, sem pillangot, mint ahogy sokan irjak. Egyertelmü kis rugasok, neha kis rugkapalas, ha eppen aktiv. Nagyon fura erzes, egyertelmüen meg lehet különböztetni a belmozgastol (az a buborek inkabb).
2012. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem sokáig, olyan mintha érzésem volt... mintha valami mozgott volna? vagy csak képzelődtem? aztán a 20 héten egy hatalmasat rúgott, azóta egyfolytában érzem már. én is türelmetlen voltam, de mindjárt itt van neked is :) 24 hetes kismama
2012. aug. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon figyelek,de nem érzek még semmit. Igaz,nem vagyok türelmetlen,még van ideje,csak 17 hetes vagyok! :)


Te mit érzel kérdező?

2012. aug. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én ma vagyok 18+2. Tegnap este mintha Őt éreztem volna, olyan kígyómozgás volt, de nagyon enyhén. Amúgy pedig semmit nem érzek. Mindent meg tudok csinálni, úgy érzem magam, mint terhesség előtt. Nagyon várom már a mozgolódását!!

Mindenkinek boldog Babavárást!!

2012. aug. 17. 09:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!