Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet átvészelni az...

Hogyan lehet átvészelni az állandó álmosságot?

Figyelt kérdés

21. héten tartok már és még mindig folyamatosan fáradt vagyok. Dolgozok, van egy 3 és fél éves lányom, családi házunk van konyhakerttel, és úgy érzem, hogy nem megy minden egyszerre. Egyiket sem akarom/tudom hanyagolni, de sokszor eszembe jut, hogy elegem van a munkából, el kellene mennem táppénzre, de ezért meg nem igazán akarok.

Más hogyan csinálta? Minek a kárára pihent? Lassan úgy érzem, hogy a tartalékaim végén járok :(


2012. aug. 15. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Alvással!:-) valamit hanyagolni kell,mert ha meg lesz a pici a helyzet ezen a téren csak rosszabb lesz.Vegyél ki kb 3 nap szabit,hívd át anyukádat vagy anyóst és főzzél előre,de többet és fagyaszd le.Van a gyerkőcnek külön szobája?Ha igen tanítsd meg neki hogy ott a játszótér, nem a nappaliban ez később jó szolgálatot tesz!Így kevesebb a rumli és neked sem cseszi a szemedet ,hogy megint takarítani kell.Kérj meg valakit hogy legalább 1 héten egyszer vigyék el a picurt 2 órára a játszira vagy valakinél aludjon ott hétvégén.ÉS FEKÜDJ LE!!! ne sajnáld magadtól azt a pár órát. :-))
2012. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hat igy biztos nehez. en munka utan mindig lepihenek legalabb masfel orara.mondjuk nekem nincs gyerekem illetve nem is csaladi hazban elunk. miutan aludtam egy orat utana megint jol birom este 9ig. a te esetedben a ferjed segitsegere van szukseged, hogy pl foklalkozzon o a kerttel vagy foglalkozzon addig o a gyerekkel amig te lepihensz munka utan.
2012. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A párom sokszor műszakozik, szinte mindig van valami egyéb elfoglaltsága, így csak este 8-9 körül ér haza :(
2012. aug. 15. 12:48
 4/5 anonim válasza:
Akkor kérd meg, hogy amikor hazajön ő csinálja a dolgokat, te pedig feküdj le! Most az a legfontosabb és mindenkinek a legjobb, ha te kipihentebb vagy! Mindent sajnos nem lehet tökéletesen megcsinálni ezt én is tudom, inkább szaladjon a lakás 1-2 helyisége, vagy ne legyen patyolattiszta, de tudj pihentebben foglalkozni a gyerekeddel és a pároddal. Ezt semmi nem pótolja hidd el.
2012. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ja, utolsó vagyok...még egy dolog: megérdemled, édesanyaként is, hogy a terhesség utolsó 2-3 hónapját a feltöltődéssel töltsd! Hiszen anyuka vagy, és neked kell kihordanod, megszülnöd,és utána is az oroszlánrésze a dolgoknak a mienk, nőké...ne feledd
2012. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!