Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba automatikusan az én...

A baba automatikusan az én állandó lakcímemet kapja?

Figyelt kérdés
Nem is jelölhetek meg neki más címet? Az áll.címem vidéken van, ahol élünk oda csak ideiglenesen vagyok bejelentve. Nem is akarok állandóra. Akkor minden papírt vidéken kell intézni a kicsimnek? Vagy hogy van ez? Segítenétek?
2012. júl. 31. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:

nem kell vidékre menned, én is így vagyok, kértem, hogy a lakcíme az én ideiglenes lakcímemre szóljon hát b.sztak rá az állandóra írták, majd bementem a helyi hivatalba és átírattam, maguknak csinálják a munkát nem nekem én ráérek, mert itthon vagyok


Ha nálad jobban figyelnek akkor neked már elsőre is az ideiglenes címedre fogják bejelenteni

2012. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Tehát már a kórházban jelezni kell, rendben, így teszek majd én is!
2012. júl. 31. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. nekem is két címem volt a szülésnél. Egy ideiglenes és az állandó. Engem meg sem kérdeztek melyiket akarom, automatikusan az állandóra írták a picit:)

De ha szólsz külön ezért, az nem árthat!!

Boldog Babavárást!!

2012. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szóltam, és nem érdekelte őket, akkor is az állandó lakcímem lett a fiamé is az ideiglenes helyett...... még mindig azon a címen tartózkodunk:)
2012. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én két éve szültem. Az állandó lakcímem vidéki, az ideiglenes fővárosi, ugyanaz, mint a férjem állandó lakcíme. Kértem, hogy ez legyen a fiamé is, de kedvesen közölték velem, hogy csak az én állandó lakcímemre jelenthetik be. Mi csináltatunk neki új lakcímkártyát. Muszáj volt, mert nem vették volna fel a bölcsibe.
2012. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ nektek is!
2012. aug. 1. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!