Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg előfordul, hogy már a...

Tényleg előfordul, hogy már a 12. heti uh-n meg tudják mondani a baba nemét?

Figyelt kérdés
Kicsit hihetetlennek tűnik.... fordult már elő valakivel?
2009. júl. 22. 08:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
bennem most szombaton a 12 hetes uh-n turkált egy ideig a doki, aztán csak nem tudta megmondani, hogy micsoda. Csak azt mondta, hogy nem lát fütyülőt, pedig ebben a korban már szokta látni, ha fiú a baba. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből. Gondolom, legközelebb már meg tudja mondani.
2009. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét terhességemnél a 13. héten megmondta , hogy lány, és fiú.:)

3éves lányom, 4.5hós kisfiam van

2009. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló! Annak ellenére, hogy a 12. hetin a zacsit is látni vélték, későbbi uh-kon azért kiderült számotokra, és a doki számára, hogy mégis kislányt vártok, vagy tényleg csak a szülőszobán derült ki, hogy lánynév is kellene??? :o)

Ha nálunk is bejön az az 1-2%-os esély a kislányra, azért van lánynevünk is :o))

5. voltam

2009. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták 11+5 hetesen 3D-n, hogy kislány...az lett. :)

A kozmetikusomnak azt mondták a 12 hét körül szintén 3D-n, hogy kisfiú. Kislány lett. :)

5 hós anyuka

2009. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok.A későbbi uh mindannyiszor lányt mondtak.Persze másik orvos...:)T.-nél a integrált teszt miatt kellett uh.
2009. júl. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!