Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg előfordul, hogy már a...

Tényleg előfordul, hogy már a 12. heti uh-n meg tudják mondani a baba nemét?

Figyelt kérdés
Kicsit hihetetlennek tűnik.... fordult már elő valakivel?
2009. júl. 22. 08:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen és tévedtek.Timmermann doki még a zacsit is látni vélte a lányomnál.:)
2009. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Még nem tudom,hogy biztos e de nekem ugy feküdt a babám,hogy akkor azt mondta a dokim hogy kisfiút lát.Még nem szültem meg de mindegy csak egeszséges legyen.
2009. júl. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szia mi voltunk nem egész 14 hetesen 4d-n és megmondták hogy, kisfiú és azóta is az 33 hetes vagyok.
2009. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
A barátnőmnek a magánrendelőben 11 hetesen mondta a dokija, hogy fia lesz. Most 13 hetes a genetikain nem mondtak semmit, kíváncsi leszek, hogy a dokinak bejön e a spekuláció.
2009. júl. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez nekem is hihetetlen, ezért nem is kérdeztem rá a 12. hetin. A 18. heti genetikai+4D-n mondta a doki, hogy látszódik, de mielőtt kimondta volna, már mi is láttuk, miközben a combcsont hosszát méregette. Már mindenkinek beharangoztuk, hogy kisfiú, többen megerősítették a felvétel alapján, úh. ha mégis kislány lesz, biztos tőle is meg fogom kérdezni ha felnő, hogy mit lát ott? :o)

(Szintén Timmermann, és tényleg lehetett látni a zacsikat is)

Én azt olvastam, hogy 12 hetesen még kívülről nem fejlődnek ki a nemi szervek, ezért nem értem, hogy hogy állapíthatnák meg. Tippelni lehet, elvégre 50-50% az esély, nem igaz? :o) Én ezért sem akartam addig tudni, amíg számunkra nincs világos és biztos jele....

2009. júl. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

En is ketkedve fogadtam korabban az ilyen hireszteleseket, de nem tartom mar kizartnak.

Beszelgettem errol a sogornommel es az elso gyerekevel neki a 12. heten mar mondta a doki, hogy fiu lesz, fiu is lett, most a 2. babajat varja es szinten meg tudta neki mondani ugyanaz a doki a 12. heten, hogy fiu, azota mar ket masik uh-n volt, es meg mindig fiu.

Az elso babammal a 12. heten a surgossegin voltunk uh-n, ahol 3D-s uh volt (kulfold), nem tartom kizartnak, hog meg tudtak volna mondani, ha akarjak, mert nagyon durvan szep volt a kep, a babanak az osszes ujjat lattuk, az arcan oldalrol szepen latszott az orra, a szemgodrok, tehat szerintem ha neztek volna akkor siman latni lehetett volna a zacsit is, mert ilyenkor az mar van, de nem is akartak megmondani.

Ugyanakkor meg ehhez egy jo uh, egy jo orvos es egy nagyon jo fekvesu baba kell es egyaltalan nem szabad szerintem meg keszpenznek venni, celszeru megvarni a megerositest kesobb mielott elkezdodik a fiu-lany babaruha vasarlas.

A 2. babankkal most a 16. heten megyek 4D-s uh-ra es mar annak is orulnek, ha ott latnanak valamit.

2009. júl. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.hát úgy látszik T. mindenkinek kisfiút szeretne:)

Mindegy, jóslás ide, vagy oda, én boldog vagyok a kislányommal.Az apja, mikor megszületett, csak akkor vallotta be, hogy ő nem igazán repesett, hogy állítólag kisfiúnk lesz.

2009. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
.... Kiváncsi leszek:) Persze mindegy, csak egészséges legyen!!! Valószínüleg a fiút tudják egyszerűbben/biztosabban megállapítani... Bár úgy tűnik azt sem biztosra :)
2009. júl. 22. 09:57
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

nálunk 12 hét 3 naposan jött a tipp genetikai uh-n, akkor mégcsak belső nemiszervek alapján azt mondta a néni szte fiú. aztán a 18. héten a saját orvosom fiút mondott, aztán jött a 20. genetikai uhu, ahol megint fiút mondtak aztán a 24. hetin állítólag a kukacát húzogatta épp az uhu alatt... de ennek ellenére még mindig azt mondják nagyon kíváncsiak lesznek mi lesz...

26 hetes kismami

2009. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Debrecenben csinálják az uh-okat és a szonográfus hölgy már a 12. hetin 90-95%-ra mondta hogy fiú és a 18. hetin már 100%-ra valamint azt mondta a nyakát tenné rá. Én hiszek neki, mert elég tapasztalt. Jövőhéten megyek a dokimhoz kíváncsi vagyok ő mit mond majd...

25 hetes km

2009. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!