Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati mozgás mennyisége és...

Magzati mozgás mennyisége és az anya székelési sűrűsége között van összefüggés?

Figyelt kérdés
Tehát pl ha a kismama nem ment nagy wc-zni 3 napja, akkor lehetséges, hogy a baba kevesebbet mozog?

#magzatimozgás
2012. aug. 13. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Lányom nagyon mocorgós volt, állandóan pörgött már pocakban is. Az elméleted szerint egész nap a WC-n ülhettem volna hasmenéssel. :)

De nem így volt.


Alapvetően nem fogja befolyásolni a baba mozgása a székelést. Kivéve, ha épp egy olyan ideget nyom, ami állandóan ingerel.


Ha nem voltál Wc-n már ennyi ideje, akkor lehet valami olyat ettél, ami megfogja a hasad, de ha nincs panaszod, nem fáj semmid, akkor lehet természetes ez a dolog, és most még csak "érleled". :)


Vagy van más panaszod is?

2012. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A panaszom csak annyi, hogy a pöttöm nem mozgott, de aztán végre sikerült elmennem wc-re és most megélénkült. EZért kérdezem. :)
2012. aug. 13. 17:11
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy pont fordítva gondoltam, hogy ha esetleg nagyon sok cucc jött össze, de nem akar távozni, akkor belassulhat-e tőle a pici. :)
2012. aug. 13. 17:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ilyet én is tapasztaltam! 3napig nem igazán tudtam wc-re menni és a baba is elég keveset mocorgott! Elkezdtem több folyadékot inni, wc probléma helyrejött, babóca aktív! 24hetes vok
2012. aug. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hehh, én meg 25 hetes. :) Pénteken töltöm a 26. hetet. Igazából ezt párom mondta, hogy lehet, hogy azért nem mocorog, mert 3 napja nem láttam budit. :) És lám, lehet, hogy igaza van! Ha tényleg így van, akkor tök fura! Miket ki nem talál a természet!
2012. aug. 13. 19:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg sok folyadékot inni, hátha nálad is beválik! Mi picurkánk amúgy imádja a túrórudit és a kinder pingvit :D ezekkel mindig mozgásra bírható, na meg halász judit dalokkal :D
2012. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez mekkora hülyeség!
2012. aug. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyobb hülyeség, mint a terhesen nem lehet epret enni, meg telefonálni, meg mikró elé állni, és a többi...
2012. aug. 14. 09:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, hát azokat is hülyeségnek gondolom.
2012. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!