Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős, szúró fájdalom a hüvelyb...

Erős, szúró fájdalom a hüvelyben 34 hetesen?

Figyelt kérdés
sétáltunk a párommal és majdnem összepisiltem magam, úgy fájt. hirtelen szúrást éreztem legalább egy percig a hüvelyemben, a baba feje biztos nyomott valamit, mert a hólyagomban is egyszerre csurig telt érzésem lett.. aztán elmúlt. most volt ilyen másodszor két héten belül, normális ez?
2012. aug. 13. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
A baba feje gondolom már ékelődik befelé, és így nyomja az ott található idegeket, és a hólyagot. Ez teljesen normális. Kitartás.
2012. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod, csak már megijedtem, hogy nehogy idő előtt történjen valami ott bent, azt nagyon nem szeretném. de akkor lenyugizok :)
2012. aug. 13. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, elég gyakran a 33-34. héttől, néha majd összepisiltem magam, olyan rossz volt:) Végül 38+3-ra született a kicsi. Kitartás!
2012. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez már szülésig ilyen lesz. Nem kellemes, de ne aggódj, emiatt nem jön előbb.
2012. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nektek is köszi a megnyugtató választ! :) nem bánnám, ha két héttel hamarabb érkezne, mert már elég nehéz, de persze maradjon csak bent, még legalább 3 hétig. utána jöhet :) minden jót Nektek!
2012. aug. 13. 10:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális ez, nekem is van már, és tényleg mondták is u.h-on, hogy befordult már, nagyon lenn van a feje. Az nyom ilyenkor.
2012. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan erre azt mondta a doki, hogy azért van, mert farfekvéses, és a sarkával nyomja ott lent.
2012. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!