Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez a belül szétfeszít...

Mi lehet ez a belül szétfeszítő, szúró fájdalom a köldök vonalában?

Figyelt kérdés

Ma kicsit megijedtem, mert problémamentes a terhességem és ilyet még nem éreztem (az első terhességemnél sem rémlett ilyen fájdalom): mintha a gyerkőc annyira támasztaná magát belül, hogy a hasfalam szó szerint fájt belülről. A köldököm vonalában vízszintesen elöl, oldalt már nem. Ez akkor volt, mikor mentem, vagy álltam. Ha ledőltem, akkor persze nem fájt. Kénytelen voltam délelőtt menni a nagyfiammal ide-oda, és majd megőrültem, olyan lassan is tudtam csak menni. Aztán elmúlt egy időre, aztán megint felerősödött. Most megint nem fáj, hogy pihentem.

Ez lehet csak a baba, igaz? Hogy rosszul fekszik.

Semmi görcs, meg ilyenek, nem olyan érzés, csak egyszerűen fájt.

Holnap után megyek a dokihoz, addig nem is rendel. Nektek is volt ilyen?

Amúgy igaz nem annyira aktívan, mint az utóbbi napokban, de mocorog rendesen.

35. hétben vagyok


2012. júl. 10. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem forog, próbál több testhelyzetbe kerülni, mert már kicsi neki a hely.

Nem hiszem hogy komoly dolog lenne a háttérben,de azért a dokit sem árt megkérdezni róla.:)

2012. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!