Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen mensi szerű fájdalo...

18 hetesen mensi szerű fájdalom a köldök alatt?

Figyelt kérdés
már második napja,így estefelé érzem ezt a fájdalmat.Mi történik ilyenkor?Növöget a babám,tágulok?
2009. jún. 4. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nő a méhed,ha nagyon görcsölne akkor magne b6.Nekem bevált,persze az orvosnak azért mondtam....


19hetes

2009. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Valami ilyesmire gondoltam én is.Nem fáj nagyon,csak ez most egy új érzés a terhesség alatt
2009. jún. 4. 22:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyet értek nő a méhed. Én is érzem mostanában, meg pár hete is néha, főleg esténként. 18. héten is már szépen gömbölyödött a pocim de most 22 hetesen nem látom már "ott lent" magam! Szóval sokat nőtt most hirtelen! A 18. héten 240 gramm volt a babám mostani uh-n 500gramm. Nőnek mint a bolondgomba! :)

De ha nagyon görcsölsz akkor doki de ha csak menzis érzés akkor nincs gond!

Jóccakát :)

Ani

2009. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!