Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köldök feletti fájdalom?...

Köldök feletti fájdalom? Mintha belülről repedne szét, vagy nem is tudom, hogy mondjam! 33 hkm

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen!
2012. máj. 22. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan mit erzel?Mi reped szet?Ilyesmi panaszom van nekem is,csak en kb.10 cm-rel a köldököm felett erzem ugy,h a böröm huzodna de nagyon belülröl.Nagyon fajdalmas,föleg estenkent.Talan a hasizom...nem tudom mi huzodik ennyire..(
2012. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt...32+3 hkm
2012. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Olyasmit, mint te! Hogy iszonyat húzódik! Nekem is kb azon a helyen!

Közbe ezt találtam!

[link]

2012. máj. 22. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem terhesen előjön a köldöksérvem. Az fáj is, mintha húzódna, de nekem ki is dudorodik felette.
2012. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha rendszeres vizsgálnak UH-on, legyen az 2-4 D, akkor ott fel kell ennek tűnnie, ha sérv van a dologban? Azt látná a doki?
2012. máj. 22. 22:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt nálam szabad szemmel is jól látja, meg ha elmondod a tüneteket, akkor abból is kiderül számára.

Nekem azt mondta, hogyha megvan annyi gyerek, amennyit akarok, akkor meg lehet műttetni. De mivel eddig azt sem tudtam, hogy van, így nem áll szándékomba, mert csak terhesen zavar.

Van egy 2 éves fiam és most 35 hetes vagyok.

2012. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nálam nincs semmi dudor, vagy egyéb! Kb 2 hete fájt egy délután, meg ma megint, de ennyi!

Köszönöm szépen!

2012. máj. 22. 22:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!