Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az ennyire szúró...

Normális az ennyire szúró fájdalom?

Figyelt kérdés
Kb. 5 hetes terhes lehetek, és tegnap este egyik pillanatról a másikra erős nyilalló, szúró fájdalmat éreztem lent a hasamban. Kb fél óráig vergődtem az ágyban, meg se tudtam moccanni, csak nyögni tudtam és sírni. Nagyon megijedtem, hogy a pici élettel van baj. Ma voltam nőgyógyásznál, aki szerint ez előfordulhat terhesség elején, de meg se vizsgált, csak ultrahanggal. Azt mondta szedjek magnéziumot. Másnak is volt már ilyen fájdalma? Ez tényleg normális lenne? Én azért nem vagyok teljesen nyugodt...
2012. aug. 6. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, második gyermekemet várom. Elsőnél is volt, most is. Normálisnak mondható jelenség az elején. Igazából az elején csak az lenne probléma, ha véreznél. Ne izgulj! Ez az átalakulást jelzi. Második terhességnél is érzem, de már nem olyan erősen, mint először.
2012. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen ez normális, én is sokat szenvedtem vele, a magnézium enyhíti ezeket a szúró fájdalmakat.
2012. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az elevitben van magnézium,elég ha azt szedem? Ma kezdtem el egyébként.szedjek pluszba még magne b6-ot?
2012. aug. 6. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is iszonyat volt a 7. hétig állandóan olyan görcseim és nyillaló fájdalmaim voltak, hogy csak feküdtem volna egész nap. Nekem kellett az Elevit mellé a magne B6 is. Nyugodtam szedheted mellette orvos és patikus is azt mondta. Én 3X1-et szedtem. Jobbulást, és Boldog babavárást 18 hkm
2012. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, neked is :)
2012. aug. 7. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!