Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem túl nagy?...

Szerintetek nem túl nagy? Elszámolás lehet?

Figyelt kérdés

Menzesz szerint 27 hét 3 nap, korong szerint pedig már28 hét elején tartunk. És ma voltunk Uh-on, nagyon gyorsan lemérték a babát (mert eredetileg babamozi volt)), és ezek lettek az adatai: BPD:74,6 mm

AC: 256,4 mm

FL: 53,6 mm

Beírtam itt egy oldalon ezeket az adatokat, és hát böven 29 hét körül jöttek ki a hetek. A femuron kívül.

Szerintetek el vagyunk számolva, vagy csak kicsit nagyobb a babám? Eddi minden ultrahangon pontoan megfeleltek a méretei a heteknek (menzesz szerinti heteknek)


2012. aug. 12. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek nem nagy eltérések,pár nap,pedig ide vagy oda nem számít.
2012. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy jártam, hogy a 19. heti genetikai UH-on a papír szerint a haskörfogat irreálisan nagy volt, a femur pedig 2-3 héttel kisebb, mint kellett volna.

Meg is ijedtem rendesen, szerencsére a férjem levideózta a vizsgálatot.

Kiderült, a doki teljesen más értékeket mondott, mint amit végül az asszisztens a papíromra írt!


Megfogadtam, ezentúl mindig készítünk videófelvételt a vizsgálat alatt.

2012. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Az eltérés egyébként 2 hét is van talán, de ez azért érdekes, mert ha a menzesz szerinti számolás nem stimmelne, akkor az azt jelentené, hogy az elözö ciklus közepén estem teherbe. Ami szintén kizárt, mivel ugyebár utána meg is jött rendesen, illetve akkor még megszakításos módszerrel védekeztünk. Szóval akkor így pontosítva az esetet, szerintetek is rendben van ez így?
2012. aug. 12. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Elszámolás ugye nem lehet, mert a 12. heti uh-on pontosítják a korát.


Ha nem vagy cukros, és nem eszel töménytelen vitamint akkor is lehet ilyen.

Kislányom így született a 37. hét elején 4250gr-al. És nem elszámolás, nem beteg. Van ilyen, főleg, ha sok kalóriadús ételt eszel.

2012. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az étrendemet illetően abszolut átlagosan táplálkozom. Ladeevit-et szedek naponat egyet. Én kis súllyal születtem annak idején (2800 gr). És azóta se nőttem sokat..:-) 152 cm.

A párom viszont 3600 gr-mal született. Lehet a mi babácskánk sem lesz kicsi....

2012. aug. 13. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!