Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok és reggel nagy...

7 hetes vagyok és reggel nagy Wc után kissé véres nyák van a papíron. Kell idegeskednem? Adjatok tanácsot, kérlek!

Figyelt kérdés
ez már a 2. reggel, hogy igaz halványan, de rózsaszínes nyák van a wc papíron. első alkalom után nagyon megijedtem, de a nap további részében semmi nem volt. ma reggel szintén megismétlődött... vajon az erőlködéstől lenne? vagy még arra gondoltam, gogy naptár szerint (ha nem lennék várandós) 13-án jönne meg a mensesem. csak emlékszik a testem a vérzésre és ez annak a jele? forduljak orvoshoz? adjatok tanácsot kérlek!

2012. aug. 11. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:

voltál már dokinál? mert lehet beágyazodás és koraibb a terhesség ha még egyzer elöfordul korház és UH


addig magnézium pihenés folsav

2012. aug. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz! Nekem tegnap veték el a babámat aki 10hetes volt (elhalt terhességem volt 8+2 naposan pedig volt szívhangja) És még vérzésem sem volt.
2012. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
èn orvoshoz mennèk, nekem ilyen az elso terhessègemnèl volt ès kaptam gyògyszert ami segìtett megtartani a terhessèget.
2012. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?Voltàl dokinàl?
2012. aug. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sziasztok! köszönöm a válaszaitokat! dokinál végülis nem voltam, online kértem tanácsot. lehet most hülyének néztek, de van a neten egy doki, dr. Hamvas Ferenc. ha tehetném, biztos hozzá járnék, nagyon becsülöm a munkáját. lehet tőle a neten kérdezni, hát megtettem. abszolút megnyugtatott, hogy ez normális, csak tartózkodjunk a szextől, meg a fizikai munkától. amúgy azóta elmúlt, 3 napig tartott az egész. remélem nem voltam túl felelőtlen, hogy nem mentem dokihoz, de úgy gondolom, a megerzés súgott volna, ha indulni kell a kórházba... :$
2012. aug. 13. 17:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött, aztán pár nap múlva már nemcsak rózsaszín volt, hanem barna, és másnap erős vérzés. Én mindenképp orvoshoz mennék a helyedben, egy uh sokat elárul.
2012. aug. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot! megtörtént az erősebb vérzés... rövid volt, mire dokihoz jutottunk már nem láttak semmit hál istennek és a pici szive is vert már! :) utrogestan-t kaptam, ma váltja ki a párom. remélem minden rendben lesz...
2012. aug. 15. 05:44
 8/8 anonim ***** válasza:
drukkolok, hogy hasson az utro időben! Sok sikert!
2012. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!