Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, ti mindig napra...

Kismamik, ti mindig napra készek vagytok szőrtelenítés terén?

Figyelt kérdés

Nekem egyre nehezebb és ezáltal egyre lustább is vagyok szőrteleníteni...

Ti hogy vagytok ezzel?


2012. aug. 12. 19:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hetente 1x szoktam epilálni láb, comb, hónalj, kar. Egyedül ott lent szoktam csak borotválni, de mivel már alig látom, van, hogy 2 hétig is halogatom. Kb. 1,5 órát és rengeteg sírást vesz igénybe a művelet.

Tegnap megcsináltam, remélem már csak szülés után fogom újra.

37 hkm

2012. aug. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
en sajnos megjartam es sose fogom tobbe elhanyagolni magam...penteken kellett volna vizsgalatra mennem, mar jo ideje nem szortelenitettem mert nagyon sokat dolgozom es hulla vagyok mire este hazaerek, ez volt az utolso gondom, azt mondtam egesz heten hogy majd csutortok este hogy masnap dokinal ne kelljen szegyenkeznem...igenam, de csutortok reggel arra ebredtem hogy verzek, gyorsan korhaz majd beutaltak, pofam sult le a szorzetem miatt...biztos hogy ezentul jobban vigyazok, foleg hogy tudom problemak vannak es barmikor korhazba kerulhetek...
2012. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!