Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idősen volt már szívhan...

Mennyi idősen volt már szívhangja a babátoknak? És milyen vitamint szedtek/szedtetek a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy menyi idős terhesen volt már a picinek szívhangja?És milyen vitamint szedtetek a terhesség alatt?

Én most 4+5 hetes kismama vagyok volt már egy uh pénteken és csak a nagyon megvastagodott nyálkahártyát látta, és jövöhét péntekre hívtak megint uh-ra akkor meg gondolom még csak petezsákot fognak látni.... már alig várom hogy haljam a szív verését a picimnek :)


2012. aug. 12. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem 6+1 naposan még nem volt, legközelebb 8 hetesen már igen.

De hallani nem fogod, mert ilyenkor nem kapcsolják be a hangot, csak a szonográfus mutatja, hogy az a szívpulzálás.


Bár magándokinál lehet, hogy másképp működik.

2012. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én 9+5 voltam mikor először dokinál voltam,akkor már volt szívhang.Általában a 6.héttől már van szívhang.Én nem szedtem semmilyen vitamint.
2012. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2.vagyok

[link]

2012. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én 7 hetesen hallottam már, igaz mindig nagyobbnak van mérve, mint amekkorának papíron kéne lennie. femibiont szedek. próbáltam gravidát is, mert a femibion marha drága, de attól meg rosszul voltam
2012. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen,valószínűleg még csak petezsákot fognak látni szikhólyaggal!

Én 6+3 hetesen voltam UH-n,mikor volt szívhang.

Eleinte Gravidát szedtem,de már áttértem az Elevitre!

Sok sikert neked! :)

2012. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5,5 hetesen voltam először, másfél-2 hét múlva kellett visszamennem, én 2 hét múlva mentem és volt már szívhang. Tehát 7,5 hetesen. Elevitet szedtem, napi felet a 35. hétig.
2012. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7 hetesben mentem dokihoz és már volt szivhang amit hallottam is :) én szedek folsavat, B-komplexet, E-vitamint, C-vitamint és magnéziumot
2012. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nekem elég sokan ajánlják az elevitet... szerintetek várjam meg míg az orvosomtól meg kérdem hogy szedjem e vagy el kezdhetem szedni?

2012. aug. 12. 13:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is 6+3 voltam, amikor már volt szívhang. És Gravidát szedtem, szépen minden nap ahogy le volt írva a betegtájékoztatóban, de mikor elmentem a védőnőhöz egyből rám szólt, hogy véletlen se szedjem minden nap.
2012. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6 hetesen voltam dokinál, akkor már volt szívhang. :)

40 hkm

2012. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!