Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség közepe körül...

A terhesség közepe körül lehet-e még külfödi utazásra menni?

Figyelt kérdés
Görögországba szeretnénk menni a 23.hétben, igaz hogy buszal,de a buszok nagyon kényelmesek.Ha valakinek van valami tapasztalata ez ügyben várom a válaszát.
2008. máj. 9. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha semmi gondod nincs, és orvos engedi, akkor nyugodtan.

Vigyél magaddal kispárnát, plédet, hogy kényelmesen tudj pihenni, és ne fázz.

Én havonta utaztam át az országot családlátogagás céljából, most készülök az utolsóra, 36 hetesen.

Ha esetleg keményednél, akkor orvossal egyeztess, kérj magnéziumot, de szerintem mehetsz nyugodtan, csak vigyázz magadra!

2008. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia mehetsz nyugodtan,ha egészséged és orvosod engedi.Én a 21.héten voltam külföldön és nagyon jó volt.Én is vittem kispárnát(a hát megtámasztasában különösen jól jött)és plédet.Az a lényeg,hogy ha pihenő idő van(megáll a busz)sétáld többször körbe a buszt a vérkeringés miatt.Egyetértek az elöttem valaszolóval,de fontos,hogy magbeszéld a dokiddal.Kellemes pihenést:)üdv.26hetes pocakos
2008. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha Magyarországról indulsz, akkor 24 órás útra számíts, ami buszban... hogy is mondjam,... én ezt hollandiába tettem meg full fiatalon és pocak nélkül... Alig vártam, hogy odaérjünk, pedig a buszozást bírom...

Te döntesz, de nem lesz kényelmes párnával sem, szerintem.

Menjetek közelebbi helyre, hm?

2008. máj. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi anno sokat jártunk Törökországba busszal.Akkoralakult ki,hogy viszel hálózságot és leteríted a közlekedőbe.Esetleg újságpapírt tehetsz alá,hogy ne legyen koszos.Ott simán el tudsz feküdni éjjel,amikor nincs nagy mozgolódás,főleg ha a busz végében sikerül helyet szereznetek.Ha nem ott,akkor is át tudnak mászni feletted,max zavaró lehet néha.Hidd el sokkal kényelmesebb fekve,mint az ülésben aludni.Lehet néhányan furán néznek esetleg,de nem rosszallóan.Mindenki látni fogja,hogy mennyivel jobb helyed van ott.
2008. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy az út hossza a legfontosabb!!!

Kérdezd meg az orvost, hogy görög területeken van e olyan betegség ami ellen védőoltás kell, és ha igen megkaphatod e terhesen. Enélkül én nem mennék sehova. A barátnőm ugyan nem volt terhes de úgy jött haza törökből, hogy nem tudtuk levinni a lázát napokig. Gondold el ha terhes lett volna? Ja és az egészet egy hülye csípés okoztaamire pont érzékeny volt. Vígyázz magadra !!

2008. máj. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utazásra a terhesség 2. harmada a legideálisabb, nade elsősorban repülővel. Nekem mást nem engedtek, a rázkódás miatt, mert a méhlepényem rendellenes fekvésű. Ezt mindenképp nézesd meg, mielőtt elindulsz!!!Nameg úgyis a doki dönti el, hogy mehetsz-e, és közvetlenül előtte, mivel bármelyik héten adódhat bármi. ottani dokinak se felejtsetek el utánanézni, a biztonság kedvéért!
2008. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!