Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 +2napos vagyok. Kislányom...

33 +2napos vagyok. Kislányom még nincsen befordulva. Biztatnátok hogy nemsokára be fog vagy császár lesz?

Figyelt kérdés
esetleg tudnátok mesélni milyen császárral szülni?én nagyon nem szeretném.előre is köszi a válaszokat.
2009. júl. 20. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Még van ideje, még megfordulhat. Sőt, ügyes kezű orvos a szülőszobán is rá tudja venni, hogy forduljon meg. Még ügyesebb orvos le is vezet egy faros szülést. Ne aggódj!


A császárral kapcsolatban sajnos nekem mindkettő az lett, pedig én sem szerettem volna. Olyan mint bármely más hasműtét. Igen, fáj a seb, vacak felkelni másnap reggel, de ki lehet bírni. Na, tüsszenteni viszont nagyon-nagyon-nagyon rossz hasműtét után. :)

2009. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bizzál benne hogy befordul a babád, de készülj fel lelkileg a császárra.

Nekem 28 hetesen mondta az orvos, hogy faros babám. Egy valamiben voltam biztos, hogy nem fogom megengedni, hogy megfordítsák, vagy egyáltalán csak próbálkozzanak vele. Ha mefordul magától az jó, ha nem, akkor úgy marad.

Nem fordult meg, és a végére egyéb más komplikációk is fellépte, így császárral szültem. Az első 2 hét elég kemény, de kibírható. Én mindig arra gondoltam, hogy ez a kisfiam érdekében történt, és az Ő érdeke és az élete a legfontosabb. Nem estem kétségbe, nem lelkiztem rajta. Ha tetszik-ha nem, nekem ezt a lapot osztották.

Semmi hátrányát nem éreztem a császárnak. Kisfiam 6 hónapos koráig kizárólag anyatejes volt, most lassan 10 hónapos, még napi 2x szopik.

2009. júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A baba befordulhat meg barmikor de ez szerintem ennyi hetesen olyan mintha az ember egy kicsit hazudni akar onmaganak,nekem is 32 hetesen ajanlotta a doki hogy jarkaljak negykezlab meg beszeljek a picivel stb.de nem lett belole semmi,most itt vagyok 38 hetesen es varom a csaszart,de sokan megnyugtattak hogy ne feljek mert rendben lesz minden,sot,talan egy picivel jobb is,ezt ugy halkan jegyzem meg mert aztan jonnek a vitaindito szemelyek.:))).Nekem raadasul altatasban fogjak csinalni,ami szinten felelmetes egy kicsit de ez van,tul leszunk rajta!
2009. júl. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt hallottam, hogy van rá egy módszer, hogy beforduljon a babád. A nevét nem tudom, de az a lényege, hogy amikor te ébren vagy a nap folyamán átlag 2 óránként tölts egy kis időt (10-20) percet négykézláb, ez állítólag segít. Gőzöm sincs, hogy tényleg működik-e, de én ki fogom próbálni, ha lassan nem fordul be a manóm. 28 hetes kismami
2009. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!