Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért tudja mindenki "biztosra...

Miért tudja mindenki "biztosra", hogy fiam vagy lányom lesz?

Figyelt kérdés

már kész vagyok ettől. eléggé fiús a természetem, rock zenét hallgatok, régebben nagyon sok fiú haverom volt, lányok alig-alig, nagyszájú voltam, meg tizen évig versenyszerűen sportoltam, ami meglátszik az alakomon

ezek miatt mindenki azt mondja, hogy biztos fiam lesz.

mi köze van az életvitelemnek a Csöppség neméhez??


Nálatok is így van/volt?


2012. aug. 9. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez butaság, a kettő nem függ össze. Mondjuk én is már vagy 15 éve sportolok, és fiam lesz, de nem ezért.:D:D
2012. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyik barátnőm egy kedves, alacsony, nőiesenlány volt, és most h terhes sokan azt hitték (én is) h kislánya lesz....:)Nem tudom , miért él az emberekben ez a sztereotípia, h ránézünk valakire és azt mondjuk, h "na TE fiús anyuka vagy/leszel!"....De Te ne idegeskedj emiatt, lehet ha nem lennél terhes te is így beskatutyáznál egyes kismamákat a kinézetük (sportos, filigrán, kevésbé sportos, gömbölyded...) miatt....:)

2012. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

én tudom, hogy nem függ össze, csak ők nem akik emiatt fiút jósolnak nekem.

gratulálok a Kicsifiadhoz :)

2012. aug. 9. 11:26
 4/8 A kérdező kommentje:
rengeteg kismama volt a közelemben. nekem egyiküknél sem jutott eszembe jósolgatni. annyit kérdeztem csak, hogy mit szeretnének és drukkoltam hozzá :)
2012. aug. 9. 11:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm. Én is Gratulálok a kisbabádhoz.:)

Amúgy nálam ez a tippelgetés egyedül a párom nővérénél jött be. Neki már van egy kislánya, aki szeptemberben lesz 2 éves. És pont 2 nap híján a második babáját is aznap fogja szülni. Már amikor bejelentették, hogy babájuk lesz, már akkor biztos voltam benne, hogy megint lány lesz, és eddig még tényleg úgy tűnik, hogy az lesz. Mondjuk ő se tudná magát elképzelni fiús anyukának.

2012. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Senki sem tudja! Nekem pl mindenki azt állítja, amikor ránéznek a pocakomra, hogy na, ez tuti kisfiú! És biztosra állítják, mert ők tudják! És kislányt várok (ami 1000%, ugyanis látni lehetett már 3 UH-n is, ill amnio miatt kromoszómavizsgálat is volt)


26+2 hkm

2012. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudtuk a nemét az anyám végig azt mondta, hogy tuti lány lesz. Az életét feltette volna rá. Persze tényleg lány lett, de hát volt 50% esélye, hogy eltalálja :)
2012. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szóval a lényeg, hogy engem is bosszantott a dolog, hogy olyan biztos benne. Lehet azért mert inkább kisfiút szerettünk volna.
2012. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!