Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, szülés után hozzátok...

Kismamik, szülés után hozzátok is odaköltözik anyukátok vagy anyósotok pár hétre vagy esetleg hónapra?

Figyelt kérdés

Még csak 9 hetes a Babuci, de már most tervezgeti anyósom, hogy 3-4 hétre odaköltözik hozzánk szülés után. Én nem akarom, igaz Ő lesz az első babánk, de majd belejövök én mindenbe. Anyukám is jönni akar.

Gondoltam 1-1 hét elég nekik.

Ki hogy beszéli ezt meg? Nem vagyok oda anyósomért, sajnos, anyu meg mindenbe beleszólna, kivenné a kezemből a kicsit, " hogy majd ő megcsinálja amit kell".

Tényleg szükségem lesz amjd ennyi segítségre?


2009. júl. 20. 15:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Az én véleményem is az hogy jobb hármasban az első napokban. Én komoly komlikációk után császárral szültem az elsőt és csak anny segítséget kaptam az anyukámtól hogy csinált egy pipere takarítást nálunk főzött egy finom husileves és pipicombit sütött krumplival megterített és így várt bennünket haza mikor megérkeztünk berakta abaókát az ágyba megebédeltünk és szépen hazament avval a mondattal búcsúzva ha szükségetek van valamire szóljatok és azonnal ittleszek. Anyósom csak akkor jött mikor a pici már elmúlt 1-hónapos. A másodiknál anyu vigyázott a kisfiúra míg én kórházba voltam a kicsivel de ugyan úgy történt mintaz elözőnél mikor mi hazaértünk várt a finom ebéd gyönyörködött egy fél órácskát az unokáiban és hazament. Viszont ha szóltunk akkor jött és teljes mellmedobással segített. Most a harmadikat várom és igaz azóta nyósommal egy telken lakunk de anyu akar vigyázni a gyerkőcökre viszont anyós egy kivesz egy hét szabit ha hazsamentünk de csak azért hogy a két nagy ne zökkenjen ki az ovis hétköznapokól.


Az a lényeg hogy te mit akarsz. Es ha ezen megsértödnek majd megbékélnek ha meglátják a kisunokájukat.


Üdv. Örömteli babavárást 31-hetes km

2009. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, átgondoljuk még egyszer-kétszer addig, hogy mi is legyen. De azt gondolommost, hogy háromasban fogjuk tölteni az első heteket.
2009. júl. 22. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!