Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki kis pocakka...

Van itt olyan, aki kis pocakkal ment szülni?

Figyelt kérdés
már 34 hetes vagyok, de mindenki 6-7 hónaposnak néz és csodálkoznak nagyokat, hogy hol fér el a gyerek.. én sem látom nagynak a hasam, ha nem mozogna olyan erőteljesen akkor kételkednék is benne, hogy tényleg ott egy bébi. a 31. héten tökéletes volt minden az UH-n, de mégis aggódom, hogy nem növekszik vagy gyarapszik rendesen, mert alig nő a hasam, mindössze 107 cm.. nem hiszem, hogy sokat nőne még, de ez nem azt jelenti ugye, hogy kis súlyú babám lesz?
2012. aug. 8. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Dehogy!Én 40.héten felraktam egy képet,és 25 hetesnek tippelték.Egyáltalán nem volt nagy pocakom,kecses volt,csinos,de pici volt.41.héten szültem egy 3020 grammos és 54 centis csodálatos kicsilányt:)

1 hónapos baba anyukája

2012. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
gratulálok a babádhoz!! :) bárcsak már ott tartanék, hogy én is a karomban fogom a kicsim.
2012. aug. 8. 16:11
 3/10 anonim ***** válasza:

107 cm viszonyítás kérdése. Mekkora volt a derekad terhesség előtt???

Én kerek 100 centivel mentem szülni, de 60-as derékkal kezdtem.

2012. aug. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na az én hasam 102 cm a 36. héten, a Kisfiam 2,5 kg. Kicsi? Sztem nem. Sőt, a hasam óriásinak tűnik a vékony végtagjaimhoz képest :-)

Semmi baj, ne aggódj!!

2012. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 180 cm vagyok és 106-os pocakkal mentem szülni mindkétszer. Az egyik fiam 3900g és 57 cm volt, a másik 4250g és 60 cm. Csak néztek, hogy hova fért el. Mondjuk az is tény, hogy minden mozdulat nagyon fájt a szűk hely miatt.

Most a 3. babát várom, 27 hetes vagyok, de még nem mindenkinek egyértelmű, hogy terhes, vagy csak híztam. :D

2012. aug. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ma mértem 113 centi a hasam és a 36. hétben vagyok. Én például óriásinak látom! :) Mindenki azt hiszi minjárt szülök! Csak viszonyítás kérdése. 68 centi volt elötte... Semmi baj nincs odabenn ez miatt, nyugi! :)
2012. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az elsőnél mikor szülni mentem, röhögtek rajtam, hogy mit akarok, nem lehetek több 6 hónaposnál :p most én is 34 hetes vagyok, ráadásul nagy a babám, másfél héttel nagyobbnak mérték 30 hetesen és most a hasam 96 cm. én inkább örülök, hogy csak bálnabébi méretű vagyok, nem kifejlett bálna :DDD aludni így se tudok már
2012. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg viszonyítás kérdése, attól függ milyen a testalkatod. Az én hasam is nagynak számít: 34. héten 97cm.
2012. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 170cm vagyok és 95cm volt a pocim! Nekem is pici volt, mindenki csodálkozott! "640gramm és 50cm született a lányom! Könnyű szülés volt és nagyon örültem, h picike! Az, h mekkora a pocakod szerintem nem feltétlen egyenesen arányos azzal, h kicsi lesz a babád! Örülj neki, h nem túl nagy! Sokan örülnének, ha picike pocakkal kéne tevékenykedniük! :DDDDD
2012. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2640gramm
2012. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!