Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A munkahelyi stressz mennyire...

A munkahelyi stressz mennyire káros?

Figyelt kérdés
bankban dolgozom.szabi miatt csak 2 en vagyunk a fiókban és minden hülye engem talál meg. próbálok nyugodt maradni de nem mindig sikerült. Árt ez a kis 5 hetes magzatomnak?
2009. júl. 20. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nem használ... de engem is mindig megtalálnak a hülyék... szedj magne b6-ot, azt lehet, és szarj le mindenkit, légy boldog, vigyorogj, hisz babád lesz. Aztán ha végképp nem bírod és teheted, akkor szabi, ill táppénz.magaddal és a baával foglalkozz.

30

2009. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolkodj pozítivan, és el fognak kerülni a hülyék! Ha úgy ébredsz fel minden reggel, hogy azt gondolod, hogy szép napod lesz, szépen fejlődik a babád, és nem lesz semmi akadálya a mai boldog napodnak, akkor be fog válni, csak higgy benne, és meglátod úgy alakul majd a környezeted.

Próbálj sokat lazítani! Egyébként tényleg árthat a babának a sressz!

2009. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igazatok van csak olyan nehéz.még csak 5 hetes vagyok ha megerősiti az orvos hogy minden rendben akkor majd elmegyek táppénzre. addig kell kidekkolni vhogy...
2009. júl. 20. 14:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok: vigyázz a sok táppénzzel is, nehogy megunja a főnököd, mert ebben a hülye válság helyzetben nehéz másik munkát találni, terhesen meg szinte lehetetlen!
2009. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is bankban dolgoztam,de már táppénzen vagyok,mert elegem lett nekem is a sok hülyéből és nekem nem ér annyit,hogy a stressz miatt valami beja legyen a gyerekemnek!Úgyhogy egy kis keyges hazugsággal eljöttem táppénzre (az orvosom kiírt,mert nyílik a méhszáj) és így senki sem haragudhat rám igazából!Tudom,hogy nem volt szép dolog,de a gyerekem az első!De azt hozzáteszem,hogy én azért a 19. hétig dolgoztam!De ezt majd te eldöntöd,hogy mi a jó nektek!Boldog babavárást!


23 hetes km

2009. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ah ne is mond, en egy irodaban dolgozom es ugyan ez a helyzet. En 9 hetes kismama vagyok de, hogy fogom en kibirni itt a 36-dik hetig nem tudom. :( Sajnos en Angliaban elek igy tappenz kilove mert nagyon keves lenne a juttatas. :( En neha fulhallgatot teszek a fulemre, jol felhangositom a zenet es gepelek. Ez bevalt nallam mert altalaban ilyenkor nem szoktak zavarni. :) Na persze ez nallad nem mukodik a bankba. En is sokat gondolok a babara es megproballok pozitivan hozzallni a dolgokhoz. De szerintem ha te tudod akkor menj tappenzre, hidd el en is azt tennem. Addig is kitartast!
2009. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat! Mindenkit jó és nyugodt babavárást kivánok:)
2009. júl. 20. 16:00
 8/8 anonim válasza:

A munkáltatónak szerintem mindenképpen jelezni kell a megnövekedett munkahelyi stresszt. Ennek talán legjobb formája, ha felkeresed a foglalkozás-egészségügyi szolgáltatóját a banknak. Ők azért vannak, hogy a Te egészségügyi érdekeidet képviseljék; és az terhesség esetében különösen fontos.

Az új törvényekbe bele is fogalmazták a munkáltató részéről szükséges lépéseket a stressz csökkentése érdekében:

[link]

Természetesen az üzemorvos nem árulhat el semmilyen orvosi információt a munkáltatónak, így megváltozott állapotodat sem, viszont segíthet tanáccsal és a HR-rel való kommunikáción keresztül..

2011. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!