Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet-e tonikot inni a terhess...

Lehet-e tonikot inni a terhesség alatt? Állítólag a kinin tartalma miatt nem. Tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Tonik alatt mire gondolsz? Az üdítőre vagy az alkoholra? Utóbbit nyilván nem lehet, az üdítőről meg nem hallottam, hogy ne lehetne. Legalábbis én. De ezzel az erővel semmit nem lehetne inni, mert mindenben, a gyümilevekben, az kólában, az ásványvízben, stb van valami, amit nem jó.
2008. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen enm tanácsos, mert simaizom összehúzódást okozhat!

Én is így tudom, hogy nem ajánlatos! no persze ez nem egy vagy két pohár tonicot jelent!

2008. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Természetesen az üdítőre gondoltam.

Köszönöm a válaszokat.

2008. máj. 8. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem egészséges, de ha nagyon módjával iszol, belefér. Az aszpartámos cola light még rosszabb, de minden méreganyagot úgysem tudsz kiküszöbölni. Azért módjával.
2008. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!