Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit írjak a főnökömnek szánt...

Mit írjak a főnökömnek szánt levélbe amiben bejelentem, hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Ti mit írtatok?Szeretnék tovább itt maradni dolgozni ameddig csak tudok!Köszönöm a segítséget
2012. aug. 6. 10:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod kedves utolsó!szeretném személyesen elmondani de tudom,ismerem és biztos vagyok benne hogy egyből abban a pillanatban kirúgna engem innen!Ezt szeretném megelőzni
2012. aug. 6. 11:51
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha ki akar úgyis kirúg,most nem mind1 hogy abban a pillanatban vagy 2 pillanattal később.Megkérdezhetem hány éves vagy,és milyen munkakörben dolgozol?
2012. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Ha papírom van és bizonyítékom akkor nem rúghat ki ha bejelentem csak mondjuk ha lopok vagy stb....Nem tudom mi köze ehhez a kérdéshez annak,hogy hány éves vagyok és mit dolgozom!ez egy kérdés volt...De nekem is köszönöm szépen a válaszod
2012. aug. 6. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!