Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit írjak a főnökömnek szánt...

Mit írjak a főnökömnek szánt levélbe amiben bejelentem, hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Ti mit írtatok?Szeretnék tovább itt maradni dolgozni ameddig csak tudok!Köszönöm a segítséget
2012. aug. 6. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelet Munkáltataó XX


Szeretném ezúton bejelenteni hogy ismételten várandos vagyok és ehhez csatolom a következő igazolásokat.

Igy XY időpontba nem tudom felvenni a munkámat

szíves megértését köszönöm



Orvosi igazolás

védönöi igazolás

szülés várható időponta legyen ott de csak fénymásolva eredeti marad nálad

irásba kell foglalni dátumozni aláirni



könyvelőnek és a munkálattónak eljuttatni s védett leszel ha gyed alatt nyújtod be nem rúghat ki illetve ha gyed után el tudnál menni rögtön táppénzre az lenne a legjobb

2012. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Levélben? Én személyesen jelentettem be,sőt nekem olyan munkaköröm volt,hogy még az Igazgató Úrral is beszélnem kellett,de csak és kizárólag személyesen gondolom helyesnek.Vagy nem találkozok a főnököddel nap mint nap?

39hkm

2012. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod nagyon hasznos volt!Első babámat várom és most vagyok a 10. hétben!Ha a 7.heti papírjaimat küldöm el neki akkor abból nem lesz probléma hogy nem jelentettem be előbb?Ha ezt a papírt megírom és elküldöm neki akkor onnantól kezdve védett vagyok?Nem tudom sem az ő címét sem pedig a könyvelőét!Jól gondolom hogy az is jó ha a kft székhelyi címére elküldöm?Nagyon köszönök mindent
2012. aug. 6. 10:45
 4/13 A kérdező kommentje:
Keveset találkozom a főnökömmel de mivel tudom,hogy ha személyesen bejelentem neki egyből kirúgna ezért mindenki azt tanácsolta,hogy ha levélben teszem meg akkor van rá bizonyítékom,hogy terhes vagyok és onnantól kezdve nem rúghat ki engem....Lehet személyesen jobb de nem merem megkockáztatni azt,hogy kirúgjon!
2012. aug. 6. 10:49
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A havonkénti bérfizetési papirodon, vagy az eredeti munkaszerződésben benne a munkáltató pontos neve, címe, oda küldd.

Ajánlottan add fel, hogy maradjon a kezedben egy bizonyíték.

További jó egészséget, és jó babavárást!

2012. aug. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Irásba muizsáj foglalni!!!! és szeméyles is el kell mondani!! muszáj igy különben a szó elszáll irás megmarad tudod!!!
2012. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Amiért leírod,attól függetlenül nem vagy védve.Nincs ilyen.Ha határozott idejű szerződésed van,akkor ha terhes vagy a nem a szerződés lejárta után azonnal elküldhet,nem hosszabbít és kész.Milyen szerződésed van?
2012. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Határozatlan idejű
2012. aug. 6. 10:58
 9/13 A kérdező kommentje:

várjatok!Van egy ilyen pont a szerződésembe:Jelen munkaszerződés munkaerő-kölcsönzés céljából jön létre,a kikölcsönzés várható tartama 18 hónap!

Ajaj!Tehát akkor bármikor kirúghat????!!!!Hiába vagyok terhes?

2012. aug. 6. 11:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha van védettség,akkor lehet amíg le nem jár a 18 hónap,addig nem tud elküldeni de utána simán.Ezért kell sztem is személyesen megbeszélni,hogy ezeket is meg tudd kérdezni,hogy most mire számíts.Most levelezgetsz,mire megnézik..............stb,addig régen túl lennél rajta,és nem kellene izgulnod.De ez az én személyes véleményem.
2012. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!