Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden szülés más, de ez...

Minden szülés más, de ez lehet az vagy még nem?

Figyelt kérdés

Elso szulesemnel este 8-tol ejfelig volt 4-5 kemenyedesem, ami ugy fajt, hogy megkonnyeztem, majd aztan rendszeresedett, es reggel 5-re meglett a lanyom.

Most tegnap este megfordult a pici odabent, azota folyamatosan kemenyedek. Egesz ejjel rendszeresen kb 10-15 percenkent kemenyedett a hasam, de fajdalom nelkul. Most reggel 6 ota viszont folyamatosan faj. Ugy, mint a mensigorcs, csak jobban, belesugarzik a combomba es a terdemig er a fajdalom. De ez a fajdalom folyamatos, es nem a kemenyedessel egyutt jon. Hanem kozben kemenyedek, de akkor sem faj jobban.

Ez most joslo vagy csak most mashogy van, mint eloszor? Volt mar valakinek ilyen?

Apa 200 km-re van tolunk, dolgozik, ugyhogy ha tortenes van idoben kell szolnom neki.

Koszonom a valaszokat. 39 hkm



2012. aug. 6. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:

ha a fájdalom folyamatos,akkor szülés lesz. nekem anno szülésznő mondta h ha vannak szünetek,és "vígan" elvagyok,akkor nyugodtan vajúdjak még otthon,ha a fentiek vannak akkor be a kórházba!


én indulnék a kórházba pl taxival ha nincs kocsi,és szólnék apának. és igen,minden vajúdás más

2012. aug. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt.

Igazabol meg a nyakdugom is megvan. Ugyhogy azert vagyok ketsegben, hogy most ez mar az vagy meg nem. :-)

A fajas folyamatos, de viselheto. Marmint az elozo alkalommal nem nyogtem, kiabaltam, de a konnyem folyt a fajdalomtol, most ez annyira nem durva.

2012. aug. 6. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is megvolt amikor rendszeresekkel beértem.simán bent tartottak. sztem mindenképp menj be!
2012. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

minden szülés más lehet ugyannanak a nőnek: nekem mindkettővel elfolyt a magzatvíz, de az elsővel olyan fájásaim voltak, hogy nyögve fetrengtem (mert addigra már ülni nem bírtam), a másodikkal semmi nem volt, nem is nyíltam, faros is volt, császár lett.

39. héten én inkább bemennék, ha az elsőhöz képest nem is olyan fájdalamas, de régóta tart és "rendszersnek" mondható. VAlaki előbb kérdezte a frontokat, hát most az is vastagon benne lehet a dologban, szóval szólj apának, és ha még nem ért oda, de úgy érzed itt az idő, tényleg inkább taxival menj be.

2012. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi újság,drukkolunk!
2012. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!