Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem érezni mikor kinyílik...

Ha nem érezni mikor kinyílik a méhszáj, akkor milyen következménye lehet ha ez megtörténik? 28hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
ha csak havonta egyszer járok orvoshoz, és mondjuk kinyílik a méhszájam, és két hét múlva veszi észre a doki, akkor mi van?
2008. máj. 8. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem koraszülés lehet az eredménye. Ha két hét múlva veszi észre,akkor két hét múlva mondja, h sokat kell pihenni, vagy esetleg fel sem szabad kelni. Az esetek 99,9 százalékában nem nyílik a méhszáj olyan gyorsan, h baj lesz belőle, ha csak két hét múlva veszik észre.
2008. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A méhszáj megnyílása barna folyással,esetleg vérzéssel jár,ezért kell minden egyes ilyen problémával hamar orvoshoz fordulni.Ha sok akkor akár azonnal is.Nyugi,a méhszáj nem nyílik csak úgy.
2008. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

nincs semmi bajom, csak eszembe jutott ez a dolog.

2008. máj. 8. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem kinyíl a külső, se vérzés, se folyás nem volt, viszont görcsölgettem. Ezért mentem el hozzá, hogy nézze meg.


31 hetes kismama

2008. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tünetem nem volt,csak sokat keményedtem és állandóan pihentem volna 28 hetesen.Illetve akkor mentem dokihoz,de akkor már 3 hete tartott,valószínű azóta tágult.Feküdni kellett egy hetet meg gyógyszert írt fel.Azóta minden rendben.33 hetes kismama
2008. máj. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!