Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevállalnátok a helyemben...

Bevállalnátok a helyemben heti 3x,11 órában a címkézős munkát?

Figyelt kérdés
Nem tudok mit tenni, csak így tudnék pénzhez jutni. Csak 3 hónapot kb. Mit gondoltok? Nem lesz baja a babának? 11 hkm

2012. aug. 5. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lehet állni is és ülni is közben akkar simán.
2012. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mire számíthatok. Elvileg ha sikerül, akkor holnap este kezdek. Azt sem tudom, hogy súlyokat kell-e majd emelni. Hány kg-t lehet emelni terhesen?
2012. aug. 5. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából nem igazán kellene sem emelni, sem hajolgatni az első 12 hétben.Max 5 kg.Sajnos az a rossz hírem, hogy pont az első 12 hét a legmeghatározóbb, de sokan úgy gondolják, hogy az még nem számít.( pedig akkor fejlődik ki minden kis szervkezdeményke)Én a helyedben, ha a munka mellett döntenék, mindenképp íratnék fel a nőgyógyásszal Utrogestant, vagy Crinone-t. Az Utro harmadába kerül. Ez segíthet abban, hogy jobban tapadjon a baba. Szóval elméletileg növeli az esélyedet, hogy el ne vetélj.Az tényleg nem hülyeség, hogy ülhess és állhass is. Mond, hogy térdproblémád van és időnként le kell ülnöd. nem beszélve majd arról, hogy rohangásznod kell a WC-re. Arra is ki kell találnod vmit. (esetleg a felfázás még hihető egy -2 hétig) A pisit ne tartogasd, mert az sem jó. Sajna én a te helyedben, inkább a 12 hét után mennék dolgozni. Tgyáshoz kell a munkaidő????Sok lehetőség van a neten is munka ügyben.Pl.jobmonitor. hu, vagy kszk.gov.hu

Gondold át,egy vetélés elég szar.Tapasztalat.

2012. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
írtam, hogy 11 hetes vagyok. pontosan 3 nap, 1 óra múltán 2 nap múlva leszek 12 hetes és a mai napig szedtem utrogestant :) a pisit tudom tartogatni :)
2012. aug. 5. 23:01
 5/5 A kérdező kommentje:
néztem neten mindig azt bújom egész nap de nincs. okt. 31-ig érvényes a diákigazolványom addig tudok menni diákmelóra. suliba nem megyek ebben az évben és legalább ebbe az irodába nem kérnek iskolalátogatásit. más kiutat nm találok. csak így tudok pénzt keresni :(
2012. aug. 5. 23:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!