Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok,...

21 hetes kismama vagyok, mitől lehet, hogy az alhasamba ill. a hüvelyembe lüktetés szerű érzésem van (egy kicsit olyan nemi izgalomra hasonlító) fájni viszont szerencsére nem fáj? Közben a bébi is mozog egy picit.

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott lenni.) Kimonodottan én is a nemi vágyhoz tudnám hasonlítani:-) Nem tudom mitől van, de még egyben vagyunk 36 hetesen.

Most meg azért fáj, szurkál a hüvelyem, hasam alja, mert már a baba nagy, húz lefele, lefele irányul a súly.

Szeritnem semmi baj nincs, nyugi:-)

2008. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a bébi előtt is gyakran előfordult z ilyesmi. Nem lehet, hogy valóban nemi izgalom?
2008. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerem az érzést.:)Én a vérbőségre gondoltam.Az ugye a terhességgel jár.Olyankor nagyobbak is az ajkaink,duzzadtabbak.Szerintem több vér van a pucánkban olyankor!:)
2008. máj. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!