Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes Pocaknak néz már ki...

Terhes Pocaknak néz már ki szerintetek? Vagy úgy fest mint egy jolakott ovodás?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 5. 07:32
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]



ilyen ruhában

2012. aug. 5. 07:34
 2/10 anonim ***** válasza:
Még annyira nem terhes.
2012. aug. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jubilee ***** válasza:
Lesz még "terhesebb pocakod"! :)Már látszik, hogy nem egyedül vagy. :)
2012. aug. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:) jo lenne 11 hét 54 napos még csak elsö terhességemnél még ennyi se volt 18 hétig semmi pocak és szülni is ugy mentem mint akinek 10 hete mg hátra van....
2012. aug. 5. 07:40
 5/10 A kérdező kommentje:
11hét 4 napos
2012. aug. 5. 07:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 13hetesen kb.ilyen most. Picit talán kisebb, de nem terhespocinak néz ki, hanem hízott pocinak. :/ már én is alig várom, hogy gömbölyödjön, de még odébb van...:)
2012. aug. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 20 hetesen alig latszik a pocakom:) pedig kicsi es vekony vagyok, szoval elveszni sem tud bennem:) nem is ertem hol bujkal:)) en mar tenyleg varom, hogy nojon :D
2012. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan terhes pocak. Inkább olyan, mintha lenne rajtad egy pici felesleg. Legalábbis nekem így tűnik. Mikor 12 hetes voltam, az enyém kerekebb volt.
2012. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, 12 hetesen ha meg nem lenne semmi pocakod, az sem lenne gond.

Nekem pl masodik gyerekkel is csak 22. Het kornyeken volt ekkora kb. Elsovel meg kesobb kezdett noni. Engem mondjuk nem zavart, nem vartam konkretan, hogy pocakom legyen, annk orultem, hogy a babak nonek rendesen. En sportolok, a hasfalam eros es alig pocakkal is jo nagyok lettek. :)

Szerintem vedd lazan, nem attol kell boldog es elegedett kismamanak lenned, hogy ismeretlenek latjak-e mar korai terhessegnel, hogy babT varsz.

Sok egeszseget! :)

2012. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem csini kis pocak, én simán rámondanám, hogy babás vagy. Nekem mindkettőval hatalmas hasam volt, hidd el, visszasírod még ezt a picit :)) (amikor zoknit, cipőt nem tudsz húzni, körmötvágni, meg ilyenek:) egészséges babavárást kívánok mindenkinek!
2012. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!