Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hét környékén milyennek...

30. hét környékén milyennek kell lenni a pocaknak, általában?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy nekem eléggé ki van feszülve ,főleg a köldök feletti,mell alatti részen,általában mindig ilyen,van mikor jobban érzem hogy feszül.Nem kőkemény,de kemény,feszes,nem puha.Semmi görcsölés,fájdalom nincs,néha reggelente nehezebb ,de ennyi.Azt sem tudom keményedni szokott e,mert általában ilyen mindig.Másnak milyen a pocija?Ugye normál estben sem puha egy ennyi idős terhes has?Bocsi a hülye kérdésért,de tényleg nem tudom,első babám.
2010. márc. 11. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is első baba. Nekem lent feszül, de m,ár az egész olyan, mint egy hordó. :) Nem puha, kemény, de nem görcsösen.

Nekem este a legrosszabb, ill. lefekvés után, amikor keresem az alvós pózt. Éjjel türhető, reggel nehéz. :) Sőt, reggelente alul és a hajlatomban váj leginkább, mintha izomlázam lenne.

A gyomorsav kínoz, Neked azzal van bajod?

2010. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A pocakod teljesen normális. :-) Nekem is ilyen volt 30 hetesen, amilyennek leírod. Ne parázz feleslegesen, nincs miért.


35h km

2010. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mintha a saját pocakomról olvasnék.

Első babás 31 hetes kismama

2010. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínű a felső részbe (ahol feszül) oda helyezkedik a baba. Nekem folyamatosan vándorolt. Hol ide, hol oda helyezkedett. Nekem mindenhol előfordult.
2010. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megnyugtattatok:-)A védőnőm mondta hogy figyeljem nem keményedik e sokat,és emiatt,kérdeztem,mivel hogy szinte mindig feszes:-))Boldog babavárást kivánok Nektek!
2010. márc. 12. 05:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!