Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen mekkorának kell...

15 hetesen mekkorának kell lenni a pocaknak?

Figyelt kérdés
Ma úgy megijesztett a kolléganőm, mesélte hogy a barátnője karácsonyra van kiírva és milyen nagy a pocakja. én január közepére vagyok, de kívülállók nem veszik észre rajtam a terhességet. Van egy kis pocakom, de inkább csak háj, mivel pár kiló túlsúllyal kezdtem. Néha érzek feszülést a méhemnél, és ennyi, nincs tünetem. Ugye minden rendben van?
2012. júl. 30. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:

van képed róla?


mindnekinél máshogy néz ki én is mentem szülni mint akinek lealabb 10 hete lett volna még

2012. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

18+2 vagyok, de aki nem ismer, az nem mondja meg hogy terhes vagyok:) a babaval minden rendben. (kopp-kopp). Edig alacsony vagyok es vekonyka, de igy sem latszik:) noveremnek ilyenkor mar akkora pocakja volt, mint aki mindjart szul.

Ez mindenkinel mas, orulj neki, kesobb nem lesz akkora pocakod:))

2012. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*pedig alacsony vagyok...
2012. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De jó, már kicsit megijedtem. Sajnos nincs képem, az a nadrág, ami 13 hetesen volt rajtam az ultrahangon, na az már nem jön rám, nem tudom begombolni. estére pedig mintha nagyobb is lenne mint reggel, de biztos az egész napi kaja látszik :)
2012. júl. 30. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én most leszek a héten 23. hetes, de még mindig úgy nézek ki mint aki csak jól van lakva. Persze egy pici pocim azért van, de másnak ilyenkor már kétszer akkora. Mégis ennek ellenére, úgy gondolom, hogy rendben van minden, mert olyanokat rugdos, hogy ihaj. Ne aggódj, ez annyira alkati kérdés is, mindenkinél más, de sztem rendben van minden.

Bízd a természetre, ne idegeskedj, és idővel majd meglátod, hogy milyen szép fogsz gömbölyödni. Boldog Babavárást!

2012. júl. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én is 15 hkm vagyok ,de igazság szerint nekem sem nagyon akar növekedni a pocakom.Ha telieszem magam akor látom ugy hogy picit gömbölyübb a pocim.Ez állitolag egyénileg változo mindenkinek más ütemben nő ne aggodj.
2012. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!