Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok és...

24 hetes kismama vagyok és nagyon náthás. Amióta beteg vagyok a baba is kevesebbet mozog. Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, egyszerüen csak éreztnek már mindent ebben a korban, és érzi, hogy anyával nincs minden rendben. No meg mostanában az időjárás sem az igazi, megviselheti ez is!

Gyógyulj meg mielőbb!!!

2008. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, sőt neki az ellenanyagokat adot csak át a betegséggel kapcsolatban.

Igyál sok forró teát, bújj ágyba és izzadj 2 napig, el fog mulni:-) És egyél sok forró levest és gyümit.

nem elsz semmi baj!

2008. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok citrom, kiwi és savanyúkáposzta a c-vitamin miatt, egyél forró levest, igyál sok folyadékot, pihenj sokat. Azt nem javaslom, hogy bármit is beszedj, mégha azt is mondják, hogy lehet, legalábbis ha nincs lázad. Reméljük nem is lesz.

Én a múlt héten voltam rettentően megfázva, 4 napig levegőt sem kaptam, fájt a torkom is, de elmúlt, csak lassabban kicsit. Ja, és próbálj meg kimenni a napra, ha süt, az nagyon jót tesz.

2008. máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!