Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol és mikor lehet elvégeztetn...

Hol és mikor lehet elvégeztetni a toxoplasmosis vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Erre külön beutal a dokim, vagy nekem kell valakinél elvégeztetnem? Most vagyok a hetedik hétben. Igazából minél hamarabb szeretnék túlesni rajta, mert nagyon féltem a babámat.
2008. máj. 8. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

amikor a vérvizsgálatokra kapsz beutalót, a dokidtól vagy a védőnődtől, szólj, hogy szeretnél ilyen vizsgálatot is.nekem automatikusan rajta volt, de nem mindenhol van ez így .

28hetes kismama, boldog babavárást

2008. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) igazából attól félek kicsit, hogy addigra már nem lehet segíteni, ha esetleg a napokban fertőződtem meg... (nagyon parás vagyok?:))
2008. máj. 8. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat elegge parazol.En ugy tudom ,hogy ez olyan mint a himlo,ha mar voltal pl gyerek korodban akkor mar nem leszel tobbet.Nekem is felirta automatikusan a doki,habar ezt az egy vizsgalatot nem csinaltak ingyen ,de nem egy akkora osszeg,hogy falnak menjel tole.

Nekem ma lesz kesz az eredmeny....

Boldog baba varast!

Udv egy 9 hetes kismami.

2008. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már korábban átestél ezen akkor már van védettséged, ha viszont nem akkor most miért félsz ennyire? Miért pont most betegednél meg? Nekem negativ lett az eredményem ami azt jelenti, hogy nincs védettségem. A doki szerint úgy lehet elkapni,hogy szájon át a szervezetembe kerül. Ha evés előtt mindig megmosod a kezed nem kaphatod el.
2008. máj. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit megnyugtató, hogy nagyon sok macskával érintkeztem már életem során, és miért pont most kapnám el?... talán azért vagyok ennyire parás, mert nagyon sok rémtörténetet hallani, hogy mennyit árthat a magzatnak ez a betegség.
2008. máj. 8. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!