Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok mennyivel utána...

Nálatok mennyivel utána indult meg a szülés?

Figyelt kérdés
Mára vagyok kiírva, ha csütörtökig nem indul meg a szülés, indítanak. De mér elég sok tünetem van, reggelente borzalmasan göcsöl az alhasam mensi szerűen és nagyon fáj a derekam is meg a szeméremcsontom, sokat keményedek, kb. óránként 5-6-ot minimum, amúgy ma egész nap fáj a derekam, kb. 10-15 percenként, a mai NST fájást is mutatott. Szerintetek megindul magától a szülés? Ha nálatok voltak ilyen előjelek, mennyivel rá indult meg?
2012. aug. 3. 14:27
1 2 3
 11/21 Kriszti333 ***** válasza:
Én 11-re mentem Nst-re időpont nélkül mert már a nővér nem tudott adni időpontot de nem kellett várnom! Nekem nem mondott konkrét időd a nővér h hányra menjek holnap de sztem 11 körül megyek holnap is! Amilyen szerencsém volt az Nst-n a várakozásba úgy nem volt az Uh-n mert oda se adnak időpontot és ülhettem ott 1 órát:( Neked nem kellett menned Uh-ra? Nincs fogadott dokim így sajna nem sok mindent mondanak maguktól:( Te ezt nem tapasztaltad még? Jah amúgy Kisfiú lesz! :)
2012. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Egy kórházban fogunk szülni, mégis máshogy történnek velünk az események. Engem nem küldtek el ultrahangra, azt hiszem, hogy majd a befektetés napján kell mennem. Neked mikor mondták, hogy oda is kell menned ma? Na és mekkora azóta a kisfiad :)! Minden rendben van? Akkor holnap tuti találkozunk, én is 11-re megyek. Többféle dokival találkoztam már, valamelyik magától mondta a dolgokat, valamelyik meg alapból nem volt szimpatikus, látszott rajta, hogy már végezne.
2012. aug. 3. 20:33
 13/21 Kriszti333 ***** válasza:
Kedden amikor betöltöttem a 40.hetet akkor küldte UH-ra de akkor mondta az Uh doki h első vizsgálat! Szerdán NST után mentem Uh-ra ahol mondta Sulyok doki h minden nap NST, minden más nap Flowmetria(UH). minden rendbe a babával 3500gr becsülte a doki ma! Neked mekkorára becsülték? Mennyire érett a lepényed?(nekem azt is nézte ma is,Szerdán még 2 fokba ma már 3. fokba volt érett)! Akkor lehet holnap talizunk :)
2012. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Kriszti333 ***** válasza:
nem első vizsgálat hanem belső:) Bocsi!
2012. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ezeket az infókat nekem is jó lenne megtudni a babámról. Fogalmam sincs, hogy hány fokban érett a méhlepényem. Nálad, amit írtál, az mit jelent? Azt sem tudom, hogy hány gramm lehet, a 36. heti uh-on volt 2800 grammra becsülve. Első baba lesz? Nem izgulsz az indítás miatt?
2012. aug. 3. 21:19
 16/21 Kriszti333 ***** válasza:
Az h 3 fokba értett a méhlepény azt jelenti h már nem nagyon táplálja a babát,elkezd lassan meszesedni:( Úgyhogy lehet h még hamarabb is indítják! Nekem is 2800gr-ra becsülték a 36.héten a babát:) 1.baba lesz:) Nem félek az indítástól,sőt lehet hihetetlen de a szüléstől se:) Viszont amitől lever a víz ha csak rá gondolok az a beöntés! Na attól rettegek :( neked hanyadik baba? Te félsz?
2012. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nekem is első baba lesz :)! Én félek a szüléstől, főleg a vajúdástól, annyi helyen hallottam meg olvastam, hogy nagyon fáj. A beöntéstől kevésbé félek, de azért attól is, biztos kellemetlen lesz. Akkor lehet, hogy nem várnak nálad szerdáig, ha már meszesedik a lepény. Most én is elkezdtem ez miatt izgulni. Szerinted, ha holnap megkérdezem, hogy csinálnak-e uh-ot, akkor belemennek?
2012. aug. 3. 21:41
 18/21 Kriszti333 ***** válasza:
Nekem 2 naponta csinálnak mert a gép elég nagy fájásokat mutatott! (Nem éreztem semmi fájást max keményedést de a gép szerint 100 körül volt végig).Szerintem ha mondod h már legalább négy hete nem volt Uh akkor sztem igen megcsinálják ! Én pont azon gondolkodom h megkérdezem holnap h nem -e lehetne magzatvízet nézni! Hátha az beindítaná :) Már nem bánnám ha kint lenne a babuci:) Gondolom te se :)
2012. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Mindenképpen mondani fogom, tényleg rég volt ultrahang és már akkor az átlagosnál kevesebb volt a magzatvíz. Én is szeretném, ha már kint lenne :)! Én a magzatvíz vizsgálatot nagyon nem szeretném, mert elvileg kellemetlen meg félek is tőle, te nem?
2012. aug. 3. 22:07
 20/21 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam megírom neked, hogy változott egy kicsit a holnapi időpont, és csak délre tudok menni a kórházba. Majd megírod, hogy mi volt veled holnap?
2012. aug. 3. 23:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!