Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok mennyivel utána...

Nálatok mennyivel utána indult meg a szülés?

Figyelt kérdés
Mára vagyok kiírva, ha csütörtökig nem indul meg a szülés, indítanak. De mér elég sok tünetem van, reggelente borzalmasan göcsöl az alhasam mensi szerűen és nagyon fáj a derekam is meg a szeméremcsontom, sokat keményedek, kb. óránként 5-6-ot minimum, amúgy ma egész nap fáj a derekam, kb. 10-15 percenként, a mai NST fájást is mutatott. Szerintetek megindul magától a szülés? Ha nálatok voltak ilyen előjelek, mennyivel rá indult meg?
2012. aug. 3. 14:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam mint de de nekem 2 nappal utána indult be a szülésem! Most egy gyönyörű 1,5 éves kislányom van
2012. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nekem a 15perces fájásokhoz képest 6óra múlva elfolyt a magzatvízem,és rá párórára meglett a baba
2012. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Kriszti333 ***** válasza:

Szia! Az NST nekem kb 3 hete 90-es fájásokat mutat és semmi előjele annak h jönne a babó! Görcsölgetések kb 1 hete mennek de nem rendeszeresek! Ma is volta NST-n meg UH-n de ugy látszik a nagylegény még nem akar kijönni! Úgyhogy a kérdésedre válaszolva akár még indítás is lehet ebből!

40+3 hkm

2012. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Így nem biztos, h kihúzod csütörtökig, még messze van :)
2012. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A 40+3 hetes kismamától kérdezem, hogy neked mikor indítják meg, ha nem jön magától a babád?
2012. aug. 3. 16:15
 6/21 Kriszti333 ***** válasza:
Hétfőn kell befeküdni és Szerdán indítanak! Hol szülsz kedves Kérdező? Én Bp-i Bajcsy Zsilinszky Kórház!
2012. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ez nem semmi :)! Én is ott fogok szülni! Akkor találkozunk, valószínű :)! Nekem szerdán kell befeküdnöm és másnap indítanak. Hogyhogy nálad 2 napot kell előre befeküdni?
2012. aug. 3. 17:27
 8/21 Kriszti333 ***** válasza:
Nem tom miért kell 2 nappal elöbb befeküdni:( Voltál ma NST-n? Lehet láttuk is egymást:) Van fogadott dokid? Sajna holnap is Nst. Gondolom neked is. Na de mindegy mostmár nincs sok hátra:) Kisfiú lesz vagy kislány?
2012. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én sem értem! Voltam ma NST-n, fél 10-re volt időpontom. Anyu kísért el. Te hánykor voltál ma? Nekem azt mondták, hogy hétvégén 11 és 13 óra között kell menni a nővérszobához. Te hányra mész holnap? Kislányt várok, és te?
2012. aug. 3. 19:56
 10/21 A kérdező kommentje:
Bocsi, egy kérdésre nem válaszoltam :)! Nincs dokim, neked?
2012. aug. 3. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!