Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kell napi rendszeress...

Mikortól kell napi rendszerességgel éreznem a baba mozgását?

Figyelt kérdés
Kicsit megijedtem, tegnap a védőnő nem találta meg a babám szívhangját. Hétfőn UH-n volt neki, és kedden reggel mozgott utoljára amit éreztem. 21 hetes vagyok, kéne napi rendszerességgel éreznem a mozgást?
2008. máj. 8. 07:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát már igen...

Én a 17. től éreztem,sőt,a 21.en már a férjemnek is meg tudtam mutatni,hogy nézd,ilyen amikor rúg.

Ha ma sem mozdul,akkor menj el azért egy dokihoz...jobb félni mint későn segítséget hívni.Bár ebben a korban még sokat nem tudnak érte tenni.

De az is lehet,hogy most volt egy időjárás változás,és az nyomta el.

Amúgy az is lehet,hogy azért nem találta meg,mert elúszkált a kicsi.Nekem ezze rendszeresen vannak problémák még most is,pedig 38 hetesek vagyuk.Egyszerűen az első szívhangért szintén a 21 vagy 22. héten nagyjából 10 percet küzdött a védőnő,mert nem hagyta magát.Egyszerűen utálja.És őt még nem lehet lefogni,vagy pocin kívülről kitapintani,hogy most merre jár.Még rengeteg helye van.

2008. máj. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szia! Én először másfél hete éreztem mozogni, szóval nem olyan hamar mint Te. Ez számít?
2008. máj. 8. 07:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Számít, hogy mikor érzed meg először. Ha ma sem érzed a picit, akkor azért menj el dokihoz, hogy ő mondjon biztosra valamit! Nem akarlak elkeseríteni, de én a 17- 18. héttől naponta érzem a babát, egyre erősebben. Egyébként az is lehet, hogy befelé van fordulva a baba és azért nem érzed!

Szorítok, hogy minden rendben legyen!

2008. máj. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. máj. 8. 07:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Én kb a 19.héttől éreztem, de igazából a 20. héttől lett rendszeres. Néha ugyan van pár nap, amikor a babó nam olyan aktív, de azért ha mozog, mindíg tudom, hogy ő az. Ja, és első terhesség, aminél állítólag minden rendben van.


23.héteben vagyok.

2008. máj. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most komolyan! Miért kell a frászt hozni a másikra?

Mik vagytok Ti,látnokok?

Kedves Kérdező:

Nekem is előfordult,hogy két napig alig éreztem,engem is a víz levert,de azóta is minden rendben (kop-kop-kop).

Lehet,hogy front van vagy még nem ismered fel mindig,hogy Ő az.

Boldog babavárást!

33 hetes kismami

2008. máj. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia 21 hetessen az sem baj ha nem érzed 1-2 napig.Nekem is volt ilyen én 1 hétig semmit nem éreztem,de minden rendben volt.21 hetes terhességnél még nagy helye van a babónak,és lehet azért nem érzed mert most befelé van fordulva,nálam is így volt.24-25 héttől majd bepótólja,még a későbbiekbe néha fájni is fog ahogy mocorog.Ne aggódj!!!Boldog babavárást.üdv 35 hetes kismama.
2008. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat, kicsit megnyugodtam :))
2008. máj. 8. 15:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Csináld azt, hogy reggel, mikor felébredsz, feküdj a hátadon (biztos nem lesz a legkényelmesebb) és a baba is meg fog mozdulni. Ne maradj sokáig ebben a pozícióban, mert nem jó, a babát is zavarja, ezért fog megmozdulni neked. Na meg felébred amúgy is a megváltozott szívverésedre, légzésedre.
2008. máj. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! 20 hetes terhes vagyok, de még egyáltalán nem érzem a babuci mozgását, már én is nagyon várom...de hát türelem. Ha viszont biztos szeretnél lenni, menj orvoshoz, hiszen az neked sem és a babának sem jó, hogy nyugtalan vagy.
2011. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!