Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lehet napi rendszeres...

Mikortól lehet napi rendszerességgel érezni a baba mozgását?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hetekben már éreztem buburékolást, kaparászást, de ma erőteljesebben a köldökömnél kétszer "mozgás félét". Valami nagyon új érzés volt, valami csodálatos:-) 20 hetes kismama
2009. szept. 23. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez biztosan az. Szerintem már minden nap fogod érezni! :)
2009. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez már az. Én a 16. héttől éreztem a mozgást.

30km

2009. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is a 16. héttől éreztem mozgást, jobbára minden nap, de tulajdonképpen és félreérthetetlenül, szinte rendszeres idő szerint a 21. héttől jelentkezik be naponta a Manócskám
2009. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 16 hetesen még csak gyanakodtam aztán 18 hetesen már tudtam, hogy ez ő lesz. Most 20 hetes vagyok és minden nap érzem kb. 4-5 alkalommal. Van, hogy egész délelőtt meg sem mozdul akkor kicsit aggódom, bár azt mondják ilyenkor még sokat alszik.
2009. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

17.-18. héttől tudatosult bennem,hogy ez az lehet :)

Épp mikor a köldökömnél éreztem épp mint te :)

19.hétben vagyok és már minden nap átérzem e csodálatos érzést! Jó megfigyelést :)

2009. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat, remélem minden nap érzem majd a kisbabám és az apuka is nem sokára:-) Boldog babavárást:-)
2009. szept. 23. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!