Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok, azt hallottam...

27 hetes vagyok, azt hallottam hogy ilyenkor mar a baba ahogy megfordul "mar bent van a szülöcsatornaban" ez mit jelent? Hogy ertik hogy bent van?

Figyelt kérdés
hogy latjak es lehet erezni?
2009. júl. 18. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Valamit félreérthettél, a szülőcsatornába a baba csak a szüléskor kerül be, a baba és a szülőcsatorna között van a méhszáj.

Lehet hogy a babád már fejfekvésű, de lehet hogy csak a 36. héten fog irányba fordulni, mindenkinél más. A következő uh-n kérdezz rá a baba fekvésére, de biztos hogy nincs a szülőcsatornában:)

21 hetes + 20 hós

2009. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Uh-n latjak, a kis buksija lefele mutat, a popsija felfele. Ilyenkor felul lehet erezni a kis rugasokat, mert ott vannak a labai.


Kattints ide, itt irnak ilyesmirol:

[link]

2009. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

en mar 2-3 hete erzem es UH-n is lattunk hogy pont fejjel lefele volt,es egyertelmüen remekül raerez a holyagomra is mert sokszor kipresel kis pisit,a mama legnagyobb banatara..na de a lenyeg hogy nekem ezt egy akkor 28 hetes kismama mondta ami most hogy lassan en is annyi leszek eszembe jutott.nekem is fura nem ertettem en sem,szamomra is különös.hisz nekem is forgolodik naponta millioszor.szoval akkor "nincs a szülöcsatornaban".gondoltam hogy hülyeseg

köszönöm

2009. júl. 18. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!