Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétig tud felszívódni...

Hányadik hétig tud felszívódni a magzat? Ma vagyok pont 11 hetes, amikor dokinál voltam 9 hetes voltam. De eddig mintha éreztem volna a picit, most meg mintha nem érezném :/ 10-én megyek dokihoz időpontra.

Figyelt kérdés

2012. aug. 1. 20:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én is azt csináltam régebben :D Inkább vettem még tesztet. :) De mondjuk én azért, mert biztosra akartam menni, hogy jó volt az első :) Nem akartam hinni a szememnek
2012. aug. 2. 14:23
 12/12 anonim ***** válasza:
nekem ez lesz az 5. teszt :) igaz az első kettő nagyon halvány volt és a következő kettő erősödött csak. remélem most már ugyan olyan erős lesz a control vonal is, mint a teszt csík! :) amúgy ez ta felszívódást minden nap megemlítem a páromnak (konkrétan zaklatom vele, hogy : Mivan, ha felszívódott már???) mindig kiakad tőle és "letilt" gyakorikérdésekről :) úgyhogy ezt a mai kérdésed nem említem neki :)
2012. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!