Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétig tud felszívódni...

Hányadik hétig tud felszívódni a magzat? Ma vagyok pont 11 hetes, amikor dokinál voltam 9 hetes voltam. De eddig mintha éreztem volna a picit, most meg mintha nem érezném :/ 10-én megyek dokihoz időpontra.

Figyelt kérdés

2012. aug. 1. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hanyadik terhességed? Csak h már érzed a babát? Az nem bizti h őt érzed! Első terhességnél 18héten érezni kb..
2012. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Babeli Zurzavar ***** válasza:

nem hiszem hogy konkretan a babat erezted volna,inkabb azt hogy a mehed csinalja Neki a helyet. nem tudom meddig szivodhat fel,de probalj meg nem gondolni ilyenekre mert kesobb bele fogsz bolondulni a felelmeidbe (nekem majdnem sikerult:-) ) ha jonnek a megvan e a keze laba,ok az megvan lattuk az uh-n,jajj nem mozog 10 perce,tuti baja van... a vegen nem tudtam min idegelni magam es megtalaltam az egyetlen szervet amit csak szuletes utan lehet ellenorizni es azzal boldogitottam a csaladot,hogy vajon van e szemgolyoja?:-):-):-)

gyonyoru varandossagot Neked<3

2012. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első terhességem. Nem feltétlen a babát éreztem, hanem azt, hogy terhes vagyok. :D De most hát nem is tudom...
2012. aug. 1. 20:42
 4/12 anonim ***** válasza:
A választ én sem tudom de pont olyan parás vagyok mint te :-)én 12 hetes vagyok hétfőn megyek majd uh-ra de ma csináltam még egy tesztet hogy biztos nincs e baj...tünetem már szinte semmi nincs és nagyon jól érzem magam,szerintem már túl jól és ettől jár az agyam mindenféle hülyeségen.Hétfőig tuti nem nyugszom meg én sem :-)
2012. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Velem is épp ez van
2012. aug. 1. 20:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Felszívódni már nem fog. Ha nincs semmi panaszod( vérzés, görcs, esetleg láz) nincsen baj.

Én vasárnap töltöttem a 12. hetet, de a család már kiakad tőlem, mert folyamatosan aggódom, mondjuk van oka, mert barnázgatok az eleje óta, de ez valószínű, hogy csak engem zavar. A többiek meg próbálnak nyugtatgatni. :)

Kitartást tudok csak kívánni és sok erőt.

2012. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére nincs semmi panaszom, de akkor is aggódom, hogy bírjak még ki 9 napot? :( :)
2012. aug. 1. 21:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Én tuti elmennék magán rendelésre egy UHra SOS , már csak azért is mert ha nyugtalan vagy nem tesz jót.
2012. aug. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nyugtalan, sőt nagyon nyugodt vagyok, csak aggódom. A terhességi tünetek meg minden van csak akkor is eddig feszült volt a pocim, most meg nem. :/
2012. aug. 2. 12:21
 10/12 anonim ***** válasza:

én is így vagyok, de már boldog lennék , ha ott tartanék, mint ti, még csak ma vagyok 6 hetes és hétfőn megyek dokihoz.. addig megöl az ideg! és semmi tünetem nincs már 2 napja... fáradtka vagyok, meg a cicm is fájt, de egy izmos hányingernek jobban örülnék :) a párom meg nem engedi, hogy vegyek tesztet, szerinte minek, úgyis terhes vagyok... nyugtatgat éjjel nappal, hogy ne parázzak, de nem mindig segít... szerintem csak veszek egy tesztet suttyomban :)

problémamentes babavárást! :)

2012. aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!