Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baj, ha csak halvány 2....

Lehet baj, ha csak halvány 2. csíkom van?

Figyelt kérdés

Április 3-án volt pé-em, az utolsó mensi: március 21! Már 7 hetes leszek pénteken, és még minidg csak halványan jön ki a második csík a teszten! Persze ez a mai csík az eddigi legjobb, szóval erősödik valamennyit! Ezt 25-ös érzékenységű Lilyvel csináltam!

Úgy félek, nehogy valami baj legyen, hogy nem emelkedik úgy a hcg-m, mint kellene!!!

Orvoshoz pénteken megyek...


2008. máj. 7. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, halvány csík is csík! Nekem is halványan mutatta, de a dokim megerősítette uh-gal!
2008. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!!!

Csak mindenhol azt írják, neten olvasom, hogy duplázódnia kellene 2-3 naponta, stb... Meg hogy ha alacsony, akkor nagyobb a vetélés esélye...

Annyira félek!

2008. máj. 7. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! Nem baj, ha csak halványan látszik!

Sok sikert!

2008. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne félj, nem lesz semmi baj! Ha most így félsz, akkor mi lesz még ezután? Én is parázok mindenen, de eddig hála Istennek minden rendben van. 12 hetes kismama
2008. máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

OK, köszi! Próbálok megnyugodni!

Én is pont erre gondoltam, hogy ha már most így félek, akkor mi lesz később, ezt nem szabad...!

Aranyosak vagytok, köszönöm! Nem szabad paráznom! Neten meg nem tallózok többet, mert mindenki egyedi eset, felesleges litániákat olvasnom erről-arról, és beparáztatnom magam...

2008. máj. 7. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia,ne aggódj mert nekem is olyan halvány volt a csík,hogy alig lehetett láttni.Pár nap mulva csináltam és még mindig halvány volt.Nem hiszem hogy ez összefügg a vetéléssel,akkor én sem lennék 35 hetes kismama.Második babámat várom eddig gond mentes a terhességem.NYUGI!!!!
2008. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok,bocsi de rosszul olvastam.Nemtudom honnan vettem a vetélés szót,mikkor nem is írtad.Mégegyszer bocsi.
2008. máj. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szai, nyugi, nekem is havány, nekem 03.19.n volt meg, és dokinál is voltam, tuti hogy ott a baba!

Gratula neked is!

2008. máj. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!