Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Először erős, két nap múlva...

Először erős, két nap múlva pedig már csak nagyon halvány csíkom volt a teszten. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Először a nemvárt napján csináltam, és egész erős csík jelent meg. Két napra rá ugyanolyan márkájú sokkal halványabb lett, pedig direkt a reggeli vizeletből csináltam a tesztet. Megijedtem, és vettem egy másik fajtát, és az is nagyon-nagyon halvány lett. Szerintetek mi lehet az oka? Nagyon szeretném ha baba lenne, és félek, hogy esetleg elment, mert nemrég beteg voltm, kb a beágyazódáskor. :(
2010. febr. 11. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ment el. Azt tudnád. Ez amúgy nálam is így volt. Sőt amikor dokihoz mentem még csík sem volt (pedig azelőtt igen), mégis van egy 3 éves kislányom. Ne aggódj. :)
2010. febr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy kifogtál pár rosszabb darabot a tesztekből?

Kérlek, majd írj, hogy mi a helyzet! Szurkolok!

2010. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

minél előbb keress fel egy orvost! lehet, hogy nincs baj, lehet, hogy meg kéne "támogatni" a szervezeted valamilyen hormonnal!!

sok szerencsét

2010. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz, nekem a 2. terhességnél a második csík alig látszódott, ha fény felé fordította, lehetett csak meglátni, hogy van ott valami. Elég gagyik a tesztek. Az első terhességemnél kb a 8.héten csináltam tesztet, mert volt,hogy 3 hetet is késett. Na, nem kellett megvárni az 1 percet, azonnal előtünt és erötekhesen látszódott a csík. Bár a 2 teszt különböző volt.
2010. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Sajnos csak holnapra kaptam időpontot a dokinál, alig bírom ki... Addig lehet megpróbálok még egy tesztet. Elvileg most az 5. hétben vagyok. Ha ultrahangból nem is, vérvétellel egészen biztosan meg tudja állapítani hogy terhes vagyok e, ugye? Képtelen lennék még egy hetet várni..
2010. febr. 11. 14:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem elkeseríteni akarlak, de nekem egyszer volt ilyen, és abból mensi lett. A nemvárt napján nega teszt. Majd 6 nap késésnél, du. erős pozitív, másnap reggel, csak halvány. Aznap elmentem dokihoz, nem látott semmit, de elküldött vérvételre, oda már nem mentem, mert megjött. Ennek 17 hónapja és azőta sincs baba.
2010. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A vérvétel a leggyorsabb. Az a tuti. :)
2010. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál. Az ultrahangon csak egy 2 mm-es kis kis "folt" látszik, azt mondta, most még korai lenne biztatnia. Hétfőn lesz eredménye a vérvételnek, szóval addig még ki kell bírnom. És semmi terhességi tünetem nincs, még egy kis mellfeszülés se! :(
2010. febr. 12. 20:04
 9/10 anonim ***** válasza:
LÁTSZIK, az a lényeg! Minden rendben lesz, csak nyugi!:)
2010. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma bekövetkezett a legrosszabb. Reggel görcsökre ébredtem, és elkezdtem vérezni...Felhívtam az orvost, azt mondta, mivel még a terhességet sem tudta biztosan megállapítani, maradjak otthon, vegyek be magne b-t, és ennyi..Hétfőn majd megvizsgál, addigra meglesznek az eredméynek. Mindenhol azt írják, ez a spontán vetélés jele...Életem egyik legborzasztóbb napja...:(((
2010. febr. 13. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!